




27 липня на фестивальну сцену виходили не лише фіналісти конкурсу, а й гості, серед яких: TARABAROVA, Віталій Козловський, Оля Цибульська, MÉLOVIN, Michelle Andrade, MOZGI.
Виступи конкурсантів оцінювало журі фестивалю: Валентин Коваль (член Національної ради з питань телебачення і радіомовлення), Олександр Пономарьов (Народний артист України, співак та композитор), Альона Савінова (викладач вокалу), Натела Чхартішвілі-Зацаринна (генеральний продюсер каналу М1), Олена Мозгова (продюсер), Віталій Дроздов (генеральний директор Хіт FМ), Роман Муха (продюсер каналу М2), Вадим Лисиця (композитор, музичний продюсер), Сергій Кузін (музикант, ведучий радіо Roks), а також зіркова експертка – Світлана Тарабарова.
"Бути членом журі такого масштабного фестивалю, як "Чорноморські Ігри" – це справжня місія: і почесна, і складна. Діти справді обдаровані, саме тому оцінювати їх доволі нелегко", – розповіла Світлана Тарабарова (співачка TARABAROVA).
Ведучими фіналу були: Таня Лі, Нікіта Добринін та Оля Цибульська.
"Скадовськ – це пляж, море, сонце і саме в таких умовах має відбуватися головний дитячий фестиваль країни. Як для дитини, так і для дорослого артиста "Чорноморські Ігри" – це не просто робота або черговий конкурс, це поєднання улюбленої справи з незабутніми враженнями та емоціями", – розповів Нікіта Добринін.
"Чорноморські Ігри" – це справжнє натхнення для артистів! Ми приїжджаємо виснажені, але як тільки ми потрапляємо до дітей на сцену чи за куліси, ми перезаряджаємося! Діти надихають артистів, наповнюють енергією, а ще коли усе це поєднується з літом, сонцем та морем, то муза цьомає тебе ще дуже довго!", – поділилася Оля Цибульська.
Також 27 липня у Будинку культури пройшов дискусійний клуб, спеціальним гостем якого став голова журі фестивалю, член Національної Ради з питань телебачення і радіомовлення Валентин Коваль.
"Щоб стати справжньою зіркою, треба бути наполегливим, адже без важкої праці не вийде нічого. А взагалі треба бути самим собою – людям важлива справжня емоція. І тоді, коли вони її бачать, то починають вірити та захоплюватися артистом", -– розказав Валентин Коваль.
Вітаємо переможців:
Категорія – Вокалістки (6-10 років)
1 місце – Ткач Анна Андріївна, Волинська обл., м. Луцьк
2 місце – Бабій Поліна Денисівна, м. Одеса
2 місце – Мартинюк Анастасія Владиславівна, м. Київ
Категорія – Вокалістки (11-13 років)
1 місце – Харченко Поліна Сергіївна, м. Харків
2 місце – Кривенко Дарина Вікторівна, м. Київ
3 місце – Карімі Юлія Джавадівна, м. Київ
Категорія – Вокалістки (14-16 років)
1 місце – Жукова Софія Володимирівна, Київська обл., смт. Бородянка
2 місце – Валуйська Аліна Олександрівна, Луганська обл., смт Станиця Луганська
3 місце – Левонова Анастасія Миколаївна, Львівська обл., м. Рава-Руська
Категорія – Вокалісти (6-11 років)
1 місце -– Галас Артур Валерійович, Львівська обл., м. Рава-Руська
2 місце – Федченко Роман Валерійович, м. Чернігів
3 місце – Уманець Єгор Миколайович, м. Одеса
Категорія – Вокалісти (12-16 років)
1 місце – Daniel Okaro/Окаро Даніель, м. Одеса
2 місце – Свита Кирил Володимирович, Київська обл., м. Буча
3 місце – Березовський Вадим Вікторович, Хмельницька обл., м. Кам′янець-Подільський
Категорія – Групи (6-16 років)
1 місце – Гурт "РінСен", Дніпропетровська обл., м. Нікополь
2 місце – Тріо SunShine, м. Харків
3 місце – Дует "Гламурчик", м. Івано-Франківськ
Категорія – "Народний спів" (6-16 років)
1 місце – Лень Соломія Андріївна, Львівська обл., м. Рава-Руська
1 місце -– Фурман Валерія Сергіївна, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг
2 місце – Берест Наталія Сергіївна, м. Суми
Нагадуємо що XVIІ Всеукраїнський благодійний дитячий фестиваль "Чорноморські Ігри" проходить за підтримки Українського Культурного Фонду, Херсонської обласної державної адміністрації та Херсонської обласної ради. Меценат фестивалю – газовидобувна компанія Burisma Group. Партнер – благодійний фонд Євгена Рищука. Екоенергетика Фестивалю – "Vindkraft Україна".
Український культурний фонд ‒ державна установа, створена у 2017 році, на підставі відповідного Закону України, з метою сприяння розвитку національної культури та мистецтва в державі, забезпечення сприятливих умов для розвитку інтелектуального та духовного потенціалу особистості і суспільства, широкого доступу громадян до національного культурного надбання, підтримки культурного розмаїття та інтеграції української культури у світовий культурний простір. Діяльність фонду, згідно чинного законодавства, спрямовується та координується Міністерством культури України. Підтримка проектів Українським культурним фондом здійснюється на конкурсних засадах.
Коментарі