вівторок, 19 червня 2012 20:30

Активістка "Femen" завадила шведам випити пиво на Хрещатику
12

Фото: Фото: Reuters

Сьогодні активістка жіночого руху "Femen" ледь не зіпсувала передматчеве "свято" шведських фанів в Києві.

У той час, коли фани розпивали пиво на Хрещатику, напівоголена дівчина вистрибнула на стіл уболівальників збірної Швеції з плакатом "Fuck Euro". Вона почала ногами "футболити" стакани та пляшки з пивом.

Спочатку шведи були обурені та не розуміли, що коїться. Але згодом почали фотографувати активістку, яка лягла на стіл.

У ситуацію втрутилися стюарти. Вони стягнули її зі столу. Також на допомогу їм прийшли правоохоронці, які вивели дівчину подалі від уболівальників.

Нагадаємо, сьогодні збірні Швеції та Франції зіграють на НСК "Олімпійський". Початок о 21.45.

Зараз ви читаєте новину «Активістка "Femen" завадила шведам випити пиво на Хрещатику». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

92

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

02.07.2012 07:00:48ветал178.165.70.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

позор голландцы пьют пиво ссут где угодно а вышел из фан зоны меня приняли менты типа я под пивом 200 гр и отстали по 50 на рыло их типа четверо

21.06.2012 23:45:40voffka37.55.169.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

Сиськи ужо осточертели этих дур ! Пора показывать голые жопы - хоть недельку народ будет обращать на ето внимание. А ваще дебилок пора закапывать !

21.06.2012 23:42:46Thor Steinar212.22.216.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Світять своїми мізерними цицьками.:D

21.06.2012 22:59:49YoShka73109.167.27.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Глупость всегда отличалась приметивностью.

21.06.2012 21:00:11Михаил94.179.68.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

Безбашенные телки бесятся от своей невостребованности ни на рынке проституции,ни просто на рынке,ни тем более просто в жизни!!!!

21.06.2012 12:31:24Гаві82.207.92.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

КУРВОТА,ЯКЩО ОДНИМ СЛОВОМ.

20.06.2012 23:38:45Игорь78.137.25.--
  • 15+
  • 0-
  • Відповісти

Один из туристов давал такой комментарий " сиськи смотреть красиво, Жалко не поняли чего она хотела". Вот и все акция фемен, результат только голые сиськи

20.06.2012 23:01:15sergio193.34.20.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Ни че так, симпотишная :)

20.06.2012 18:40:17Headermaster194.44.242.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

Активістка "Femen" не дала шведам.

20.06.2012 19:08:38опс!109.86.41.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

Но хотела. Но не получилось...

20.06.2012 18:24:11Ира176.36.174.--
  • 16+
  • 0-
  • Відповісти

У них с головой конечно проблемы, но почему вас не возмутили шведы, которые нагло на глазах ментов обоссали наши кусты в центре Киева, и кстати менты улыбаясь, как подобает гостеприимным людям, отвернулись, типа пусть пописают!!!! Это нормально? Да вы попробуйте в этой Швеции бумажку на асфальт бросить вам такой штраф выпишут, что денег домой добраться не останется!!! А у нас можно и на голову насрать, мы должны мило улыбаться! Ну как же, это фаны, туристы, они же приехали отдыхать, ну так пусть отдохнут на полную катушку....Мы себя не уважаем если позволяем им так себя вести у нас дома!!!!!

22.06.2012 09:06:47Lily-Anne109.162.90.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

А что было делать ментам, если решение про обсыкание кустов было принято на государственном уровне? И действительно это позор. И ничего нет удивительного в том, что нас не уважают ни россияне, ни поляки. Стыдно за страну...

Голосів: 79692
Голосування Підтримуєте введення біометричного контролю на кордоні з РФ?
  • Підтримую. Тепер потрібно заборонити українцям їздити в Росію
  • Ні, нічого не дасть крім черг на кордоні
  • Потрібно вводити візовий режим
  • Краще заборонити росіянам в'їзд в Україну
  • Це нічого не дасть. Злочинці з РФ все рівно знаходитимуть способи потрапити в Україну
  • Досить повністю припинити транспортне сполучення з РФ
  • Сумнівне рішення. Такий контроль ще більше провокуватиме Росію. Можливе загострення на Сході
Переглянути