Ексклюзиви
Вівторок, 07 жовтня 2008 23:21

Як навчитися красиво цілуватися

Як навчитися красиво цілуватися
Почніть навчання з поцілунків пальців руки коханої. Спробуйте ніжно торкатися губами і ледве доторкатися язиком кожного пальця. Шукайте місця, які найбільш чутливі на дотики: складки між пальцями, подушечки, пальці збоку, з тильного боку долоні. Відчувайте кожну клітинку її шкіри. Час від часу підносьте її руку до свого рота. Всім цим ви ніби спонукаєте дівчину на поцілунки ваших рук. І тоді двом стане приємно.

Ніжне погладжування вашого обличчя її долонею, при тому, що її рукою водите ви: спочатку по своєму обличчю, потім по її. Відбувається ніби обмін енергією.

Переходьте далі: цілуйте передпліччя, просувайтеся до шиї, знаходьте, відзначайте і запам"ятовуйте найвідчутніші місця. Поцілунок може бути легким дотиком, а може злегка стягнути шкіру. Але старайтеся не залишати синяків від засосів.

Рухайтеся від підборіддя до губ, пробуйте тертя губ об губи, потім всмоктування її губ вашими і навпаки, коли незрозуміло, де чиї, настільки вони переплітаються. Під язиком знаходяться невеликі горбки, якщо ви станете дразнити їх, а дівчина, у свою чергу, зробить так само, поцілунок набуде особливого смаку, виявиться довгим і солодким.

Розробляйте свою техніку поцілунку. Лише не надумайте діяти по книжці, тримаючи її перед очима, закріплюючи теорію на практиці! Ваш партнер вас зненавидить.

Немає межі досконалості. Сьогодні ви трохи покусували коханій мочку лівого або правого вуха завтра ви язиком, немов змахуючи невидимі порошинки з вуха, полоскочете його. Вносьте різноманітність: то додавайте тривалість, то зиінюйте ритм і силу натиснення. У партнерки випрацюється поступово рефлекс (він може досягти величезної сили): лише ви доторкнетеся до її вуха, як вона захоче любові, вона тут же затріпоче від напруги. Вона сама обійме вас - і можна починати, а точніше, продовжувати прелюдію, повідомляє Не Болей.
Зараз ви читаєте новину «Як навчитися красиво цілуватися». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

2

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода