Ексклюзиви
Четвер, 03 травня 2007 14:58

43% офісних працівниць мали секс із співробітниками

43% жінок, що працюють в офісі, мали сексуальний зв"язок з колегами по роботі, показали результати нового дослідження.

Кожна третя жінка зраджувала своєму постійному партнерові з колегами по офісу, проте лише 7% підозрюють свого чоловіка або молоду людину в інтрижках на робочому місці, відзначає The Sun.

82% жінок замислюються про те, щоб перейти "ділову грань" у відносинах з колегами по роботі. Більш того, близько 7% жінок в своїх сексуальних фантазіях бачать себе поряд не тільки із співробітниками, але і співробітницями своєї компанії.

20% жінок не стануть перейматися, якщо пересплять зі своїм шефом заради просування по кар"єрних сходах. Більш того, 17% вже зробили це. Більше за третину постійно ходять на роботу без нижньої білизни. 16% під час робочого дня відлучаються в туалет, щоб зняти сексуальну напругу.

94% опитаних представниць прекрасної статі фліртували на роботі, 90% стверджують, що легкий офісний роман добре позначається на їх здоров"ї.

Журнал для жінок New Woman magazine відзначає, що тисячі жінок відповіли на ці питання в рубриці "Секс і робота". Видання робить висновок: "Ми просто купка схиблених на сексі німфоманок, які вважають за краще робити непристойні натяки, аніж трудитися на робочому місці", повідомляє Factnews.
Зараз ви читаєте новину «43% офісних працівниць мали секс із співробітниками». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

2

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода