четвер, 09 червня 2011 12:24

У Донецьку сина Януковича порівняли з биком
7

Перше, про що говорять при зустрічі на вокзалі в Донецьку - не досягнення уряду Миколи Азарова, не новий дебаркадер в Межигір'ї, а "подвиги" сина глави держави - Олександра Януковича на будівельній ниві, пише у своєму блозі журналіст Мустафа Найем.

Конфлікт розгорівся навколо двору одного з житлових будинків, прилеглих до будівельного майданчика навколо давно зруйнованого готелю "Дружба". Будівництвом займається компанія "МАКО", що належить синові президента Олександру Януковичу.

Поки сам глава держави вимовляє полум'яні промови про боротьбу з незаконним будівництво в столиці, підопічні його сина на малій батьківщині зводять паркани навколо дитячих майданчиків.

Коротенько історія питання в наступному. Раніше будмайданчик перед "Дружбою" належав компанії "Біс холдинг", яку очолював Сергій Дергунов - заступник губернатора Донецької області. У 2008 році міськрада в закритому режимі, не попереджаючи жителів прилеглих будинків передала на баланс "Біс холдингу" місцевий двір і дитячий майданчик.

А в минулому році увесь будмайданчик перейшов у власність компанії "МАКО" Олександра Януковича. І коли почалося будівництво, місцеві жителі дізналися, що втратили прибудинкові території.

Найцікавіше сталося вчора. Побачивши обурення мешканців прилеглих будинків, керівництво "МАКО" ... за добу (!) звело залізний паркан навколо двору та дитячого майданчика.

Ось власне і все. Історія не державного масштабу, але показова. Очевидно, нікому і в голову не прийде провести аудит рішення міськради та притягти до відповідальності винних. І, швидше за все, ні сам Віктор Янукович, ні глава Адміністрації президента, ні вся гуманітарна рада при президенті на чолі з Ганною Герман цю історію не помітять. Прикинуться сліпими, глухими, не читаючими - все-таки син президента, а не якийсь там.

Зараз ви читаєте новину «У Донецьку сина Януковича порівняли з биком». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

26

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

12.07.2012 02:29:53IgorZpUa791.124.30.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Да какой он бык ,он просто драный козел.

10.07.2012 13:05:30WWW85.240.230.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

Украинца сломать тяжело, потому, что он не ставил эту банду к власти. Авот вас эта власть сильно еще нагнет! Хотя вам не привыкать......:D:D:D
Вы все скоро пойдете в шахту и дадите власте тройную норму угля и бесплатно...........:):):)

10.07.2012 13:04:59www85.240.230.--
  • 7+
  • 0-
  • Відповісти

"Мы не быдло...." ??? А кто вы все там в Донецке и Луганске? За пару гривень продали москалям свою землю и местную культуру, поставили Хама и зеков к власти, а теперь хнычите ??? Так вам инадо, тупым шахтерам !

11.07.2012 13:02:10Елена95.135.181.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Не забывайте, что в Донецке есть люди (50%), которые не выбирали Яныка. Его выбрали пенсионеры, и не только из Донецка, а со всей украины. И еще- знаете, что такое выборы? Это игра денег, у кого больше-тот и побеждает. И ЛЮДИ ТУТ не при чем! А то раскричались на весь инет! Сначала думать надо, а потом крапать.Хорошо, что хоть бумагу не пачкаете...

09.07.2012 22:22:46гость95.132.89.--
  • 8+
  • 0-
  • Відповісти

молодец, сашко, нжно шобі все на нарах побівали как папка! донецк порожняк не гонит - вібрали пхана теперь віжірайте дерьмо пока не повіздіхаете

17.06.2011 14:15:43наталья109.227.125.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
вас пусти к власти и вы такими станете дочьке квартиру сынуле дачку а сидеть голожопому поливать других потому так хреново и живем
09.07.2012 21:28:27romarjo78.137.28.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

Ты, КаБуЧа, не позорь мой город своим умишком и безграмотностью!

10.06.2011 04:37:52тю на тебе46.211.0.--
  • 15+
  • 0-
  • Відповісти
Возвели до неба тин,який батько-такий син. А хіба не бики?
10.06.2011 01:24:20Йод95.132.32.--
  • 14+
  • 0-
  • Відповісти
Покращення життя вже сьогодни. Сами выбирали сами бандюгана и заберите назад в ЕНакиево
09.06.2011 19:47:39Я208.86.238.--
  • 17+
  • 0-
  • Відповісти
Бачили очі, що купували тепер їжте хоть повилазьте
09.06.2011 19:30:53саша92.242.98.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Значить срочно нужно пригласить для акции FEMEN. Эти СИСЯКИ знают как отрабатывать деньги.
09.06.2011 18:58:33загляните109.254.49.--
  • 7+
  • 0-
  • Відповісти
в фотогалере на этом же сайте!!! саша. это тебе, донбасс ты эдакий
Голосів: 79692
Голосування Підтримуєте введення біометричного контролю на кордоні з РФ?
  • Підтримую. Тепер потрібно заборонити українцям їздити в Росію
  • Ні, нічого не дасть крім черг на кордоні
  • Потрібно вводити візовий режим
  • Краще заборонити росіянам в'їзд в Україну
  • Це нічого не дасть. Злочинці з РФ все рівно знаходитимуть способи потрапити в Україну
  • Досить повністю припинити транспортне сполучення з РФ
  • Сумнівне рішення. Такий контроль ще більше провокуватиме Росію. Можливе загострення на Сході
Переглянути