Ексклюзиви
Субота, 25 червня 2011 12:00
Костянтин Баранов
Костянтин Баранов
Костянтин Баранов

Велика зірка

Мій знайомий приїхав із Канн засмаглий. Він багато років займається організацією кінофестивалів. Нині працює на Одеському. У Каннах мав домовитися про покази фільмів та запросити в Україну зірок. Каже, згоду приїхати дали Джон Малкович, Микита Михалков, Федір Бондарчук та Гоша Куценко. Також треба було впіймати Ренату Литвинову.

- Іду вулицею, бачу - Рената заходить до бутика. Ну, думаю, пофартило. Став під бутиком, чекаю. А вона не виходить, - розповідає.

Мені це нагадало епізод фільму Кіри Муратової "Мелодія для шарманки", де багатій зустрічає в торговельному центрі безпритульного хлопчика. Дзвонить дружині, яку грає Рената, просить подбати про дитину. Героїня Литвинової приїжджає розкішним авто, у дорогій шубі. До самого торговельного центру на ношах жінку несуть двоє китайців. Не знайшовши хлопчика, героїня йде на пошуки косметики. Певно, Литвинова для цієї ролі не надто напружувалася. Грала саму себе.

Нарешті вийшов її водій чи охоронець. Мабуть, француз

Доки акторка вибирала речі, приятель устиг сходити на дві ділові зустрічі.

- Нарешті з бутика вийшов її водій чи охоронець. Мабуть, француз. Цікавиться, чи чекаю на неї. Запитує: "А що, вона у вас там велика зірка?"

Тут з'являється Рената із купою пакунків у руках. Приятель розповідає актрисі про фестиваль, питає, чи буде вона.

- Хрен его знает, может и приеду, - знизала плечима зірка.

Але автограф поставила.

По прильоті в Україну приятель подався додому в Житомир. Мати просила привезти з Канн автографи зірок. Показав розпис Литвинової. Мати спочатку зраділа, а потім тихенько запитала:

- А хто вона така?

Зараз ви читаєте новину «Велика зірка». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

8

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода