Ексклюзиви
Середа, 12 червня 2013 19:13

В Києві купатись можна тільки на дитячому пляжі

На сьогоднішній день купатися тимчасово заборонено на всіх пляжах столичного Гідропарку, окрім пляжу "Дитячий". Це пов'язано із санітарними нормами води у Дніпрі, каже Костянтин Пігуля, заступник директора з утримання міських пляжів Комунального підприємства "Плесо".

"Після паводку та злив вода із притоків та берегів потрапляє у Дніпро і опиняється так чи інакше у пляжних зонах. Наразі забори води здійснюються кожні три доби і її санітарні норми не покращилися. Тому на всіх пляжах, окрім "Дитячого" купатися тимчасово заборонено, про що свідчать таблички з написом. Приймати сонячні ванни можна на всіх пляжах вони відкриті. А ось лізти у воду не рекомендується через високий вміст кишкової палички у воді, - каже Костянтин Пігуля.

Попри заборону, відпочивальники нехтують застереженнями комунальників. Як тільки лабораторні аналізи покажуть, що вода придатна для купання, таблички знімуть.

"Можливою причиною заборони є те що на Дніпрі було два великих паводки. Наші спеціалісти почистили дно пляжів, пісок, прибережну зону. Але все одно санепідемстанція не дозволяє купатись. Чому саме дозволено купатись тільки на пляжі "Дитячий", а на сусідніх ні, мені невідомо, адже це заборона санепідемстанції," - додав чиновник.

За результатами санітарно-мікробіологічного дослідження води відкритих водойм купатись тимчасово не рекомендовано на 10 міських пляжах - "Пуща-Водиця", "Чорторий", "Райдуга", "Венеція", "Вербний", "Молодіжний", "Золотий", "Тельбін", "Передмістна слобідка" та "Центральний".

Зараз ви читаєте новину «В Києві купатись можна тільки на дитячому пляжі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 6616
Голосування Якими правами слід наділити жителів Києва без прописки?
  • Безкоштовною медичною допомогою, можливістю безкоштовного навчання дітей у школах та виховання в дитсадках
  • Голосуванням за муніципальну владу
  • Участю в голосуванні щодо перейменувань вулиць і зелених зон, зведення будівель та споруд
  • Громадяни мають вирішувати долю того населеного пункту, де вони прописані
  • Залишити без змін
  • Свій варіант напишіть у коментарях
Переглянути