
У комунальній організації Київмедспецтранс виявили розкрадання 13 млн грн на закупівлях запчастин для автомобілів швидкої допомоги.
Керівників КО відсторонили від посад, повідомляє Київська міська прокуратура.
"Суд відсторонив від посад керівника КО Київмедспецтранс та його заступника, яких підозрюють в організації схеми заволодіння майже 13 млн грн бюджетних коштів, виділених на закупівлю запчастин для карет швидкої медичної допомоги", – йдеться у повідомленні.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Топчиновник з Федерації профспілок причетний до розкрадання держмайна на 25 млрд
Слідство повідомляє, що посадовці разом із з директорами п'яти фірм організували схему привласнення бюджетних коштів, які КМДА виділила на забезпечення функціонування автомобілів швидкої медичної допомоги в Києві та запчастин для них.
Підконтрольні фірми перемагали у закупівлях та постачали автозапчастини комунальному об'єднанню за завищеними цінами.
17 серпня після обшуків у структурах Київської міської державної адміністрації чиновникам вручили підозри.
Правоохоронці повідомили про підозри у справах щодо розкрадання на реконструкції навчальних закладів у Святошинському районі столиці та ремонту доріг у Солом'янському районі.
Коментарі