неділя, 20 березня 2022 12:04

Українцям заборонили ходити в ліс

Українцям заборонили ходити в ліс
На Київщині заборонили ходити в ліс. Фото: unsplash.com

Українцям заборонили заходити та навіть наближатися до лісів на Київщині пішки чи на транспорті. Винятком є транзитні шляхи.

Це роблять, щоб уникнути масштабних пожеж та наслідків від них, повідомляють у Вишгородській районній адміністрації.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Село на Київщині йде під воду

Натомість заходити в ліси можуть військові, правоохоронці, прикордонники, лісівники та інші органи виконавчої влади чи місцевого самоврядування.

На Київщині є низка шляхів, якими рядять не їздити. Є ризик потрапити під обстріл ворогів. Найнебезпечніші напрямки на виїзд із Києва залишаються Житомирська траса, Буча – Ірпінь – Гостомель, Макарів та північ Вишгородського району. Крім того, лишається постійна загроза авіабомбардування по всій області.

Зараз ви читаєте новину «Українцям заборонили ходити в ліс». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 7644
Голосування Якби вибори мера Києва відбувалися найближчим часом, за кого б віддали свій голос?
  • Віталій Кличко
  • Борислав Береза
  • Микола Томенко
  • Марина Порошенко
  • Роман Грищук
  • Олексій Кучеренко
  • Андрій Іллєнко
  • Сергій Притула
  • Юрій Левченко
  • Свій варіант
Переглянути