20-річний сторож дачного масиву в селі Велика Солтанівка Васильківського району (40 км від Києва) минулого понеділка убив свого колегу кухонним ножем.
Поранений сторож (48-річний заробітчанин із Хмельниччини) помер миттєво: ніж наскрізь прошив серце. Міліцію викликали зранку випадкові перехожі, вони знайшли тіло вбитого під парканом.
Оперативники Васильківського райвідділу швидко встановили особу підозрюваного — колегу-сторожа, уродженця Житомирщини. Їх часто бачили в одній компанії. У міліції затриманий признався, що того вечора зайшов до старшого чоловіка "на пиво". Випили, потім посварилися. Хлопець ударив знайомого ножем через те, що той сказав: "Ти нічого не можеш, як мужчина!", а потім ще й обняв за плечі. Затриманий каже, що не хотів убивати, ніж схопив "для самозахисту". Оперативники не можуть перевірити цю версію: свідків сварки нема. Міліція встановила, що, убивши знайомого, чоловік виніс труп із будинку й кинув його під парканом.
Обоє приїхали працювати у Велику Солтанівку в травні. У затриманого вдома на Житомирщині є мати й старший брат. Загиблий кілька років тому розлучився з дружиною, міліція шукає родичів, аби передати їм тіло. Справу розслідує прокуратура. Поки що невідомо, як саме її кваліфікують — як убивство чи самозахист.
Прес-служба МВС Київської області повідомила, що 2006 року на Київщині затримали 183 заробітчан. На їхньому рахунку — 3 вбивства, 3 зґвалтування, 6 випадків тяжких тілесних ушкоджень.




















Коментарі