Ексклюзиви
Субота, 22 березня 2008 07:13

Старожили згадують 1946 рік

У четвер у центрі міста одночасно падав сніг і гуркотів грім.  Блискавиці з"явились несподівано, їх бачили в районі стадіону "Олімпійський".

В українському Гідрометеоцентрі кажуть: грім і блискавки наприкінці березня в столиці бувають часто. Але грім зі снігом одночасно — то вже незвично.

— Дійсно, грім і сніг — це незвичайне явище для цієї пори року. Але таке трапляється, грози бувають навіть у січні. Був активний холодний вторинний фронт, який переміщувався з північного заходу. В його зоні були такі контрасти, як сніг і грім із блискавкою, — каже Людмила Савченко, начальник відділу метеопрогнозів.

Вчителька історії Ольга Нагорна, 50 років, нагадала "ГПУ" про народну прикмету: "Грім гримить на голі дерева — до неврожаю".

— Старожили згадують сильний грім на початку квітня 1946-го. Люди тоді говорили, що це "на неврожай" і "на голод". Голод 1946–1947-го відомий з історії. Але нині прикмети часто не справджуються. Тому щось погане прогнозувати не треба, — запевняє Ольга Нагорна.

Зараз ви читаєте новину «Старожили згадують 1946 рік». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 3445
Голосування Якими правами слід наділити жителів Києва без прописки?
  • Безкоштовною медичною допомогою, можливістю безкоштовного навчання дітей у школах та виховання в дитсадках
  • Голосуванням за муніципальну владу
  • Участю в голосуванні щодо перейменувань вулиць і зелених зон, зведення будівель та споруд
  • Громадяни мають вирішувати долю того населеного пункту, де вони прописані
  • Залишити без змін
  • Свій варіант напишіть у коментарях
Переглянути
Погода