Для завершення будівництва Подільсько-Воскресенського мостового переходу через Дніпро і Десенку в столиці потрібно ще понад 6 млрд грн. Довжина мостового переходу від вулиці Межигірської до бульвару Перова - понад 10 км.
Навесні були закінчені основні роботи зі зміцнення арочної конструкції. Зараз на мосту демонтують крайні тимчасові опори, встановлюють балки автопроїзда, бурять палі в районі озера Русанівське, облаштовують бар'єрну огорожу і тротуари. Про це повідомив мер Віталій Кличко і показав, як просуваються роботи з будівництва.
"До кінця літа - початку осені іржавих балок на мосту не буде", - зазначив він.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Шулявський міст: може збанкрутувати компанія, що робить реконструкцію
Міст будують з 2003-го, хоча документи про плани його будівництва датовані ще 1979-м. Обіцяли відкрити до 2014-го. У планах робіт на 2019-й - облаштування естакади від дамби Русанівських садів до порталу метрополітену, де в майбутньому нова гілка метро з Троєщини буде виходити на міст.
На мосту облаштують 6 смуг для автотранспорту і 2 гілки шляху для метро, прокладуть трубопровід. Проектна пропускна здатність - 60 тис. авто на добу.
На арці вже встановили датчики, які відстежують "поведінку" моста - його коливання й інші параметри. За словами Кличка, Подільсько-Воскресенський - найбільший арочний міст у Європі, який "буде найвитривалішим за навантаженнями".
У Києві відкрили пішохідно-велосипедний міст між Хрещатим парком і Володимирською гіркою. У церемонії відкриття взяв участь мер української столиці Віталій Кличко і його брат Володимир. Разом вони протестували скляну підлогу на міцність.
Коментарі
1