Четвер, 31 липня 2008 19:39

На Правобережжі може відмовити каналізація

Місто скоро може залити нечистотами. Каналізаційні мережі нині в аварійному стані. Про це заявляє Олександр Прогнімак, 50 років, начальник Держуправління охорони навколишнього середовища.

— Більш ніж третина всіх каналізаційних мереж Києва вимагає негайного ремонту. Інакше місто заллє каналізаційними стоками. Столиці загрожує техногенна катастрофа, — попереджає Прогнімак.

Володимир Борейко, 49 років, директор Еколого-культурного центру, каже "ГПУ", що до групи ризику підпадають найстаріші райони правобережжя: Поділ, Печерськ, Солом"янка.

— Десять років тому я працював у міністрестві охорони природного середовища. І бачив на власні очі, що собою являють наші колектори. Це жах. Є такі, що збудували ще в позаминулому столітті. Недавно я писав листа Черновецькому, де повідомляв про загрозу затоплення. Але нічого не робиться, бо на це потрібні немалі кошти, — зауважує еколог.

У лютому керівництво Київводоканалу повідомило, що потрібно замінити 22% водогінних мереж міста. Тоді ж воно просило мерію виділити 36 млн грн на ремонт Бортницької станції аерації. Керівництво попереджало про можливість аварії на станції, бо мулові поля були переповнені. Це може призвести до викиду відходів у Дніпро. Мерія виділила Київводоканалу 5 млн. Цієї суми, на думку міської влади, достатньо, аби виправити ситуацію на Бортницькій станції.

Держуправління охорони навколишнього середовища пропонує якомога швидше розглянути 15 питань екологічної безпеки міста на засіданні екологічної комісії Київради.

Зараз ви читаєте новину «На Правобережжі може відмовити каналізація». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 3481
Голосування Якими правами слід наділити жителів Києва без прописки?
  • Безкоштовною медичною допомогою, можливістю безкоштовного навчання дітей у школах та виховання в дитсадках
  • Голосуванням за муніципальну владу
  • Участю в голосуванні щодо перейменувань вулиць і зелених зон, зведення будівель та споруд
  • Громадяни мають вирішувати долю того населеного пункту, де вони прописані
  • Залишити без змін
  • Свій варіант напишіть у коментарях
Переглянути
Погода