Ексклюзиви
Середа, 11 березня 2020 11:11

На Київщині пенсіонерку позбавили землі та змусили охороняти могилу сина

  Місце поховання Євгена Кондратенка
Місце поховання Євгена Кондратенка

Зинаїда Кондратенко опинилась у ситуації, коли земельну ділянку, яку вона отримала у спадщину від сина, було переоформлено після його смерті.

Жінка розповіла, що 2006-го її син Євген Кондратенко став єдиним власником фермерського господарства "Гранд", яке за рік до того придбало земельну ділянку площею 18,55 га. Земля розташована у Бориспільському районі (Київська область). Але згодом Євген Кондратенко помер, і єдиним спадкоємцем фермерського господарства стала мати.

У лютому 2018 року Зинаїда Кондратенко під час переоформлення документів випадково дізналася, що право власності на земельну ділянку у фермерського господарства її сина "Гранд" придбала невідома їй столична компанія ТОВ "Фермерська компанія "Гранд КМ". Виявилося, що місяць тому ця фірма "уклала договір" купівлі-продажу ділянки з померлим понад рік тому Євгеном Кондратенком.

  Територія фермерського господарства "Гранд"
Територія фермерського господарства "Гранд"

Зинаїда Кондратенко звернулася до Мінюсту та суду, в результаті записи нотаріуса про зміну власника земель ділянки було скасовано, договір купівлі-продажу землі визнано недійсним.

Однак нові власники не зупинилися і зараз намагаються доводити, що Євген Кондратенко насправді… не помер. Тож пенсіонерка боїться, що зловмисники підуть на викрадення з труни тіла Євгена Кондратенка, аби не дати змоги пенсіонерці довести, що вона справді поховала сина. Жінка була змушена поставити біля могили охоронця і за кожне нічне чергування платити йому по 300 грн.

Зараз ви читаєте новину «На Київщині пенсіонерку позбавили землі та змусили охороняти могилу сина». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 6724
Голосування Якими правами слід наділити жителів Києва без прописки?
  • Безкоштовною медичною допомогою, можливістю безкоштовного навчання дітей у школах та виховання в дитсадках
  • Голосуванням за муніципальну владу
  • Участю в голосуванні щодо перейменувань вулиць і зелених зон, зведення будівель та споруд
  • Громадяни мають вирішувати долю того населеного пункту, де вони прописані
  • Залишити без змін
  • Свій варіант напишіть у коментарях
Переглянути