вівторок, 02 грудня 2025 17:40

Gulliver у Києві частково відновить роботу з 12 грудня

Gulliver у Києві частково відновить роботу з 12 грудня
У Києві відновлюють роботу ТРЦ Gulliver: старт з 12 грудня. Фото: depositphotos

Торговельно-офісний комплекс Gulliver у Києві почне поетапно відкриватися з 12 грудня.

За даними пресслужби "Ощадбанку", таке рішення ухвалила комісія з надзвичайних ситуацій після усунення частини проблем, що спричинили НС.

Після ремонтно-відновлювальних робіт дозволили відкрити два рівні торговельної зони - перший і мінус перший поверхи. Доступ для відвідувачів на них планують відновити саме 12 грудня, цю дату узгодили з орендарями.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Місто без гучних свят, але з ялинкою: Київ готується до Різдва

Перелік магазинів, які запрацюють у цей день, обіцяють повідомити окремо.

В "Ощаді"зазначили, що строки запуску інших поверхів залежатимуть від подальшого усунення наслідків умисного псування та недбалого ставлення до інженерних систем комплексу з боку попереднього власника.

Енергетики відновили електропостачання мешканцям двох районів Києва, де воно було відсутнє після атаки РФ 29 листопада. Світло повернули в оселі мешканців Голосіївського та Соломʼянського районів столиці.

Київ: мешканці Голосіївського та Соломʼянського району знову зі світлом після обстрілів. Пошкодження були значні, тож відновлення зайняло час, повідомила компанія ДТЕК.

Зараз ви читаєте новину «Gulliver у Києві частково відновить роботу з 12 грудня». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 7644
Голосування Якби вибори мера Києва відбувалися найближчим часом, за кого б віддали свій голос?
  • Віталій Кличко
  • Борислав Береза
  • Микола Томенко
  • Марина Порошенко
  • Роман Грищук
  • Олексій Кучеренко
  • Андрій Іллєнко
  • Сергій Притула
  • Юрій Левченко
  • Свій варіант
Переглянути