Ексклюзиви
Четвер, 11 жовтня 2012 10:30

Горбаль обіцяє збільшити кількість продуктових магазинів у центрі Києва

Горбаль обіцяє збільшити кількість продуктових магазинів у центрі Києва

У центрі Києва існує брак продуктових магазинів, тому на сьогодні необхідно невідкладно вирішити питання відкриття нових точок продажу продовольства.

Таку думку висловив народний депутат України Василь Горбаль, кандидат у депутати Верховної Ради України по 221-му виборчому округу.

"Не секрет, що на сьогодні, для того, щоб купити продукти харчування, багатьом жителям центральних районів Києва доводиться долати значні відстані. Адже по суті, старі точки продажу продуктів харчування закрили, а от відновити, то не відновили, і нові не відкрили", - розповів нардеп.

Парламентарій зазначив, що багато приміщень існуючих раніше продмагів, були приватизовані і більшість власників не захотіли розміщувати продуктові магазини з причини низької рентабельності.

"Адже набагато вигідніше тримати ювелірний, взуттєвий магазин, ніж продуктовий. А тим більше, якщо ми говоримо про центральній частині міста", - додав він.

За словами В.Горбаля, існують законодавчі норми, згідно з якими продовольчий магазин повинен знаходитися на певній пішохідному відстані від житлових будинків.

"Але на сьогодні ніхто цих норм не дотримується. І з цим потрібно боротися. Я маю намір серйозно взятися за вирішення цієї проблеми", - додав він.

Зараз ви читаєте новину «Горбаль обіцяє збільшити кількість продуктових магазинів у центрі Києва». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 6753
Голосування Якими правами слід наділити жителів Києва без прописки?
  • Безкоштовною медичною допомогою, можливістю безкоштовного навчання дітей у школах та виховання в дитсадках
  • Голосуванням за муніципальну владу
  • Участю в голосуванні щодо перейменувань вулиць і зелених зон, зведення будівель та споруд
  • Громадяни мають вирішувати долю того населеного пункту, де вони прописані
  • Залишити без змін
  • Свій варіант напишіть у коментарях
Переглянути