пʼятниця, 09 жовтня 2015 13:58

До кінця жовтня у Кличка встановлять 180 нових спортивних та дитячих майданчиків

 

До кінця жовтня у столичних дворах встановлять 180 спортивних і дитячих майданчиків. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко під час інспекції одного зі спортивних майданчиків, який встановили у дворі на вул. Академіка Доброхотова у Святошинському районі.

"На сьогодні у Києві вже встановили 60 антивандальних спортивних і дитячих майданчиків. І до кінця місяця таких майданчиків буде встановлено ще 120", – підкреслив Віталій Кличко.

Крім того, мер наголосив, що дав доручення главам районів відремонтувати і привести до ладу існуючі дитячі і спортивні майданчики, щоб вони були облаштовані, прибрані і безпечні для дітей.

"Спорт – це альтернатива вулиці. Наші діти повинні бути здоровими і гармонійно розвиненими. І столична влада робить усе для відновлення та розвитку спортивної інфраструктури. Ми відкриваємо спортивні майданчики, велодоріжки, найближчим часом запрошуємо всіх на відновлений велотрек", – сказав Київський міський голова.

Віталій Кличко також протестував новий спортмайданчик і зробив "підйом-переворот".

Зараз ви читаєте новину «До кінця жовтня у Кличка встановлять 180 нових спортивних та дитячих майданчиків». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 7644
Голосування Якби вибори мера Києва відбувалися найближчим часом, за кого б віддали свій голос?
  • Віталій Кличко
  • Борислав Береза
  • Микола Томенко
  • Марина Порошенко
  • Роман Грищук
  • Олексій Кучеренко
  • Андрій Іллєнко
  • Сергій Притула
  • Юрій Левченко
  • Свій варіант
Переглянути