Для кімнат із гладким покриттям, вузьких доріжок і килимів із коротким ворсом підійдуть пилососи з двигуном потужністю 1,5–1,7 кіловата.
Для товстих килимів треба пристрій потужністю щонайменше 2 кіловати. Проте такі пилососи важкі, громіздкі, сильно шумлять, тягнуть за собою легкі доріжки й килимки.
Так радить Костянтин Волошин, консультант столичного магазину побутової техніки.
"Важливо звертати увагу на потужність не двигуна, а всмоктування. Це називається ефективність пристрою. Як діодні лампочки — споживають електрики менше за традиційні, а світять яскравіше. Для ефективного прибирання вистачить потужності всмоктування 750 ватів. Буває, пилосос має двигун потужністю 2 кіловати, а через велику кількість фільтрувальних елементів сила втягування мала. Мотор перевантажується, швидко виходить з ладу".
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Оригінальні речі з мотлоху: на що пустити старі джинси
Радить звертати увагу на рівень шуму під час роботи.
Оптимальний — 60–65 децибел. Під час прибирання хата не гуде, сусіди в стіни не стукають. Що гучніший пилосос, то гірше.
Шум тисне на голову, заважає всім, лякає домашніх тварин.
Крім вибору пилососу, часто виникають проблеми з купівлею столу у вітальню. Він може бути обіднім або журнальним. Обидва варіанти важко вибрати.
Найкраще стіл розмістити біля вікна або посеред кімнати. Найчастіше в кожній вітальні можна побачити великий, просторий диван і телевізор, встановлений навпроти нього. У такому інтер'єрі доречним буде компактний журнальний столик. Він особливо зручний в експлуатації, досить легкий, що дозволяє при необхідності перемістити його без особливих зусиль.
Коментарі