вівторок, 06 серпня 2024 10:50

Як прати кросівки у машинці, щоб не викинути їх на смітник

Як прати кросівки у машинці, щоб не викинути їх на смітник
Фото: moyo

Кросівки можна прати у пральній машинці. Але потрібно знати декілька правил, щоб взуття прослужило довше і не викинути його одразу після прання.

Ідеально, якщо у пральній машинці є спеціальний режим "взуття".

Якщо такого немає, то підійде режим "делікатний" або "джинси". Також важливим є режим віджиму, який не повинний перевищувати 800 обертів. Найкраще встановити 600.

Які помилки при пранні кросівок

Занадто висока температура

Максимальна температура для прання такого взуття - 40 градусів. Вища температура може зіпсувати кросівки, нижча - буде неефективною.

Перевіряти взуття перед пранням. В першу чергу потрібно перевірити, чи не відклеїлась підошва. Якщо виникла така ситуація, то краще випрати кросівки вручну, аби ще більше не зіпсувати взуття. Перед завантаженням кросівок в пральну машину, потрібно очистити барабан від забруднень і застряглих каменів, а підошву як слід вимити. Застебнути кнопки взуття.

Використання сушильної машини

Якщо не хочете зіпсувати випране взуття, то ні в якому разі не кладіть його в сушильну машину. Все тому, що висока температура може деформувати кросівки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як легко відіпрати білі шкарпетки: ефективний народний спосіб

Оптимальна для сушіння температура - кімнатна, близько 20 градусів. Всередину взуття можна покласти папір. Це можуть бути серветки, паперові або бавовняні рушники. Однак точно не газети: друкарська фарба може забруднити кросівки.

Петельки на взутті — це не просто прикраса. Вони мають відповідне застосування. Вони допомагають зручно взуватись. А значить, взуття прослужить довго і матиме гарний вигляд.

Петельки допомагають правильно просушити взуття після дощу або прання. Ще одна корисна функція петельок — захист штанів від вологи і бруду під час походів по болотистих місцях або мокрій траві.

Зараз ви читаєте новину «Як прати кросівки у машинці, щоб не викинути їх на смітник». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути