Роботи-пилососи не підходять для кімнат з високими порогами та килимів з довгим ворсом. Це не краща покупка для приміщень з розкиданим одягом чи шторами на підлозі. Вони тормозять його роботу.
Про це розповів Gazeta.ua Костянтин Свірський, консультант столичного магазину побутової техніки.
"Ці розумні пилососи відчувають закінчення батареї і підходять до станції зарядки. Вони можу заблукати, якщо при збиранні випадково закриє двері. Також проблема пошуку станції може статися через наставлені меблі, які дуже ускладнюють траєкторію шляху. Якщо все ж пилосос не знайшов зарядку, то необхідно піднести його до неї приблизно на відстань метра і натиснути кнопку DOCK. Це активує парковку", - порадив фахівець.
Вибір робота-пилососа:
1. Має бути гумовий бампер для додаткового захисту та з покрученої щітки. Така краще намотує шерсть та волосся.
2. Ємність сміттєзбірника вибирати по площі житла. На 0,3 л - для приміщення до 50 м2, 0,5 л - до 80 м2 та 1 л - 80 м2. Модель з малою прохідністю придатна тільки для повністю рівних підлог.
3. Враховувати рівень шуму. Він не має бути вищим 60 дБ. Якщо більша, то гудітиме, як звичайний пилосос.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як правильно підмітати в Чистий четвер: домашні лайфхаки
4. Якщо матимуть довгі бічні щітки, то вимітають усе з кутів і плінтусів. А ще зупиняються перед сходинкою, щоб не впасти.
5. Замість фільтра тонкого очищення, краще взяти HEPA-фільтр, щоб затримував дрібне сміття. Інакше не підійде для кімнат, де є діти чи алергіки.
Рейки в інтер'єрі стали популярними протягом останніх кількох років. Це рішення дозволяє зробити приміщення стильним. Рейки - активний декораторський прийом, але його треба використовувати його треба обережно
Про це розповіла дизайнерка інтер'єру Ірина Лисюк.
Коментарі