понеділок, 09 жовтня 2017 00:55

При ангіні горло лікують яблучним оцтом

Автор: www.lor-astma.ru
  Ангіна — гостра бактеріальна інфекція. Без антибіотиків з хворобою не впоратись. Лише полоскання горла, смоктання льодяників або спреї не врятують
Ангіна — гостра бактеріальна інфекція. Без антибіотиків з хворобою не впоратись. Лише полоскання горла, смоктання льодяників або спреї не врятують

— Біль у горлі терпіла два дні. Уранці третього побачила в роті білі горбики — гнійники, — каже 38-річна Маргарита Коломієць із селища Попільня Житомирської області. Вона перехворіла на ангіну.

— У лікарні виписали антибіотики і сухий йогурт у капсулах. Їх треба пити разом, бо антибіотики вбивають усі бактерії — шкідливі й корисні. Шкодять мікрофлорі кишківника, перевантажують печінку.

Також жінка полоскала горло відваром шавлії й ромашки.

Ангіна — гостре інфекційне захворювання, що передається повітряно-крапельним шляхом. Від застуди відрізняється болем у горлі при ковтанні, ломотою в попереку і суглобах.

— Осінь — найкраща пора для ангіни. Через перепади температури організм людей стає беззахисний, страждає імунітет, — говорить столичний терапевт 46-річна Альбіна Сич. — У приміщеннях тепло, надворі холодно. Людина пітніє, виходить на вулицю. Торкається поручня в автобусі з бактеріями — і все, більш нічого не треба.

Температура у хворого підвищується до +39...40°С. Людина дуже пітніє, припухають і червоніють мигдалини.

— Це — гостра бактеріальна інфекція. Стрептокок розмножується в горлі та запалює мигдалини. Від цього виникають біль при ковтанні й гнійники. Без антибіотиків з ангіною не справитись. Лише полоскання горла, смоктання льодяників або спреї не врятують. Страшна не сама ангіна, а її наслідки. Може спровокувати запалення нирок, отит, ревматизм, болі в серці.

Якщо є температура, її збивають жарознижуювальними — парацетамолом або ібупрофеном. Одужують за сім-десять днів.

— Червоне горло — не обов'язково ангіна. А от головний і біль у горлі — це вона.

Лікар не радить полоскати горло розчином соди. Краще — яблучним оцтом. Розбавити його наполовину теплою водою. Корисно пити більше рідини. Це знизить температуру й виведе з організму токсини. Вживати некислі соки, ки­сіль, теплий трав'яний чай чи молоко.

— Головне, щоб напої не подразнювали слизову горла. Не можна пити гаряче, бо це, крім подразнення, спричиняє ще й перегрів.

Після одужання людина має здати аналіз крові та сечі. Переконатися, що хвороба не дала ускладнень.

Зараз ви читаєте новину «При ангіні горло лікують яблучним оцтом». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

3

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути