пʼятниця, 31 серпня 2018 05:21

Ортоплазма не передбачає застосування медикаментів

Автор: ФОТО НАДАНЕ КЛІНІКОЮ ”ОРТОМЕД ПРОСПЕРІТАС”
  При ортоплазмі збагачену тромбоцитами плазму вводять у проблемну ділянку суглоба
При ортоплазмі збагачену тромбоцитами плазму вводять у проблемну ділянку суглоба

— Не варто терпіти біль при артрозі, артриті, остеохондрозі, переломах і міжхреб­цевих грижах, періартритах, уповільненому зрощенні переломів кісток, пошкодженнях зв'язок і м'язів. Від усіх цих хвороб є новітня процедура — ортоплазма. Вона полегшує життя людям, які мають захворювання опорно-рухового апарату. Ми лише цьогоріч допомогли вже понад двом тисячам пацієнтів, — говорить 36-річний Сергій Петрик, керівник лікувально-діаг­ностичного центру "Ортомед Просперітас" у Полтаві.

У чому суть ортоплазми?

— Вона розрахована на власні сили організму. Це, по суті, ін'єкція. Із вени беремо необхідну кількість крові. У спеціальній центрифузі виділяємо плазму, збагачену тромбоцитами. Вводимо її в проблемну ділянку суглоба. Концентрація тромбоцитів підсилює природну регенерацію клітин. Вони беруть участь у обмінних процесах і відновленні тканин. Виробляють речовини, що відповідають за міцність і цілісність хрящової тканини. У суглобі покращується кровообіг, зникає запалення. Найголовніше — пацієнт може вільно й безболісно рухатися.

Чи всім дозволена процедура?

— Так. Робимо її пацієнтам із 16 років. Процедура триває 30 хвилин. Курс — три-п'ять ін'єкцій із інтервалом три-десять днів. Ефект від лікування діє від восьми до десяти місяців. У разі складних форм захворювання курс треба повторювати. Наші фахівці індивідуально підбирають лікування.

При ортоплазмі застосовують медикаменти?

— Жодних хімічних препаратів не передбачається. Тому ортоплазма не викликає побічних реакцій і алергій. Процедура дає не лише оздоровчий, але й профілактичний ефект.

Клініка "Ортомед Просперітас" у Полтаві розташована на вул. Олеся Гончара (колишня Енгельса), 19а.

Тел: 0(532) 58 03 08,

0(66) 285 25 48, 0(67) 186 55 70

Із послугами медзакладу можна ознайомитися:

www.ortomed-prosperitas.com.ua

Ліц. АЕ №197593 від 18.04.2013

Зараз ви читаєте новину «Ортоплазма не передбачає застосування медикаментів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути