Співачка 25-річна Еріка знімає головний біль індійським масажем широдхара. Струмінь теплої олії півгодини безперервно ллється на лоб.
— Цей масаж робили на Шри-Ланці у спа-салоні, коли поскаржилася на головний біль. Руками мене не торкалися. На кушетці попросили розслабитися і не крутити головою. Очі прикрили цупкою серветкою, — згадує Еріка (справжнє прізвище Анастасія Кочетова. — "ГПУ"). — Олія ллється з металевого посуду, що висить над головою. Його трохи розхитують, і струмінь виходить хвилею.
Потік олії жодного разу не зупиняють.
— Головний біль минув за чверть години від початку масажу. Олія висмоктала весь стрес, що накопичився через напружений графік роботи. За один сеанс я повністю відновилася, — додає співачка.
Індійський масаж радять робити за годину до сну кунжутною олією, бо на неї немає алергії. Нагрівають її до 38°С.
— Клієнти хочуть розслабитися й забути про проблеми на роботі та вдома. Широдхару раджу тим, кому важко заснути, — розповідає масажист столичного салону з аюрведичного масажу 32-річна Катерина Смирнова. — Струмінь олії розгладжує зморшки на лобі. Треба щонайменше п'ять сеансів. Маю клієнтку, яка весь день сидить за комп'ютером, морщить лоба. Результат побачила після першої процедури. Похвалилася пишним волоссям. Олія ж стікає по ньому. Після миття стає гладеньке й міцне, перестає випадати.
Жителям великих міст подібний масаж пропонують робити тричі на тиждень. Сеанс коштує 550 грн.
— У вартість входить масаж голови, шиї і плечей. Його роблять перед процедурою, аби розслабити тіло, — продовжує Катерина Смирнова. — Ніколи не кажемо клієнту, скільки треба сеансів. Сам відчуває. Перевтомленим — не рідше ніж двічі на тиждень. Удома його зробити важко. Треба стійку з чашею і відрегульованим краном, що пускає олію.
Коментарі