понеділок, 18 червня 2018 05:15

Лікування катаракти обійдеться удвічі дешевше

Автор: ФОТО надане офтальмологічним центром ”Іріс”
  Тетяна Д’яконова: ”Після 40 років треба хоча б раз у рік обстежувати зір. Після 50 — робити це двічі на рік”
Тетяна Д’яконова: ”Після 40 років треба хоча б раз у рік обстежувати зір. Після 50 — робити це двічі на рік”

Катаракта — одна з найпоширеніших очних хвороб у світі. Кришталик ока стає непрозорим і твердіє. Часто стаються несподівані спалахи в очах — від фар автомобілів або сонячного проміння. Це відбувається, бо світло в кришталику неправильно заломлюється. Катаракта ніколи не сповільняє розвитку, а затримка лікування приносить більше витрат. Лікарі офтальмологічного центру "Іріс" започаткували унікальну соціальну акцію — пропонують удвічі дешевше пакет послуг при лікуванні катаракти.

— Економічна ситуація в крані негативно впливає на здоров'я людей. Вони не йдуть до лікарів, аби не витрачати грошей. Щоб підтримати пацієнтів, ми започаткували акцію, — говорить Тетяна Д'яконова, офтальмолог вищої категорії, головний лікар центру "Іріс" у Полтаві.

Яка її суть?

— Офтальмологічний центр "Іріс" удвічі зменшує вартість пакету лікування хворих на катаракту. Зазвичай вказують тільки вартість кришталика, а потім додають витратні матеріали й послуги лікарні. Ми ж озвучуємо загальну цифру всіх послуг із витратними матеріалами, щоб пацієнти знали конкретну суму.

Яка вартість пакету послуг?

— Ціна залежить від виробника штучного кришталика. Якщо український пакет послуг коштуватиме 4900 гривень, індійський — 8200, американський — 11 200 гривень. Це вдвічі дешевше за ринкові ціни. Але ми робимо такі знижки, бо розуміємо фінансове становище людей. Акція діє до 30 червня.

Які послуги входять у пакет?

— Спочатку пацієнт обов'язково має пройти діаг­ностику на сучасному іноземному ­обладнанні. Цей процес триває 2–3 години, адже наші лікарі детально перевіряють зір. Якщо виявляємо катаракту, то застосовуємо хірургічне втручання. Жодні краплі не можуть вилікувати кришталик, що з віком стає непрозорим і твердіє. Хворий повинен підготуватися до операції: здати загальні аналізи, нормалізувати тиск і полікувати всі запальні процеси. В пакет послуг входять також одноразові витратні матеріали — від необхідних розчинів до анестезії і антибіотиків, а також віскоеластиків та інжектора. Анестезіолог зробить усі проби на реакції організму. Після операції спеціалісти центру "Іріс" місяць наглядають за станом здоров'я пацієнта. За необхідності рекомендують лікування.

Як відбувається відновлення після операції?

— Сучасні методи оперативного втручання такі, що після проколу і встановлення штучного кришталика людина може вести звичний спосіб життя. Але має стежити за гігієною і обов'язково застосовувати медикаменти, що призначає лікар. Не рекомендуємо одразу після операції йти на город і збирати врожай. Адже може потрапити пил і занести інфекцію.

Як часто варто відвідувати офтальмолога?

— Після 40 років треба хоча б раз у рік обстежувати зір. Після 50 — робити це двічі на рік. Якщо зволікати, можна втратити зір. Заміна кришталика на штучний у нашому центрі дозволяє лікувати катаракту майже на 100 відсотків. Єдина проблема — ця хвороба часто приходить у комплексі з іншими.

Крім лікування катаракти, в клініці "Іріс" пропонують ще такі послуги — лазерне і хірургічне лікування глаукоми, терапевтична корекція зору в дітей PARAGON (США), лазерне лікування сітківки при цукровому діабеті.

Центр "Іріс" почав свою роботу 2016 року. Головний лікар клініки Тетяна Д'яконова зробила понад 25 тис. операцій.

Офтальмологічний центр "Іріс" розташований за адресою: м. Полтава, вул. Миколи Дмитрієва, 6д (колишня — вул. Володарського, територія Полтавської центральної районної лікарні).

Попередньо записатися на консультацію можна за тел.: 69 71 70, 0(66) 19 73 031

Ліц. МОЗ на медичну практику №47 від 28 січня 2016 року.

Зараз ви читаєте новину «Лікування катаракти обійдеться удвічі дешевше». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути