Ексклюзиви
Понеділок, 31 грудня 2012 06:00

Головний біль буває від інфекції у мозку

Автор: фото надане медичним центром ”Здоров’я”
  Головний лікар медичного центру ”Здоров’я” Віра Разіна обстежує і лікує пацієнтів за методом Фоля
Головний лікар медичного центру ”Здоров’я” Віра Разіна обстежує і лікує пацієнтів за методом Фоля

Киянка 48-річна Марія Золотуха багато років лікувала хворе серце, мала гіпертонію. Відчувала слабкість у руках і ногах, головний біль та запаморочення. Одужала після лікування у столичному медичному центрі "Здоров'я".

— Ми обстежили жінку за допомогою методу Фоля, — розповідає  головний лікар Віра Разіна. — Виявили в оболонках мозку і гіпоталамусі цитомегаловірус. Жоден аналіз крові його не показав. Жінка могла заразитися через повітря або їжу. Мала слабкий імунітет.

Діагностика за методом Фоля визнана в усьому світі. Протягом години захворювання виявляють на клітинному рівні.

У медичному центрі успішно лікують недуги, спровоковані інфекціями — бронхіальну астму, хронічний бронхіт, дерматити. Також — захворювання печінки, цукровий діабет і багато інших недуг за допомогою методу безмедикаментозного лікування.

Після двох тижнів лікування всі симптоми хвороби зникли. Тиск нормалізувався.

Тетяна Приступа, 28 років, стоїть на обліку з розсіяним склерозом. Скаржилася на головний біль, запаморочення, слабкість у ногах. При обстеженні у неї також виявили цитомегаловірус. Після лікування симптоми минули.

До 90% недуг у людини пов'язані з інфекціями. Якщо їх не розпізнати, це призведе до помилкових діагнозів та неефективного лікування.

— Правильна діагностика дозволяє призначити необхідні заходи. 7-річний Володя стоїть на обліку з алергією. Двічі лежав у лікарні, але напади алергії не минали. Через подразнення дихальних шляхів почалися бронхіти, ларингіти. При обстеженні методом Фоля ми знайшли у нього деформацію жовчного міхура і застій жовчі. У жовчних протоках були лямблії та дисбактеріоз. У хлопця був сильно знижений імунітет, бо жовч отруювала організм.

У медичному центрі його пролікували проти паразитів, почистили печінку, підшлункову. Напади алергії минули.

— У центрі "Здоров'я" оздоровлюють без медикаментів. Лікуємо весь організм, а не одну хворобу. Підвищуємо імунітет, що є основною зброєю в боротьбі з бактеріями та вірусами.

Адреса медичного центру "Здоров'я":

м. Київ, вул. Єреванська, 6, поліклініка №3, к. 211-212.

Тел.: 0(44) 242 49 79,

0(66) 548 95 58,

0(66) 548 95 57

Зараз ви читаєте новину «Головний біль буває від інфекції у мозку». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 1320
Голосування Що будете робити у карантин вихідного дня?
  • Те саме, що завжди. Карантин - неефективний
  • Проведу час з користю вдома
  • Якщо все закрите - гулятиму на природі
  • Пообідаю у "Велюрі" Миколи Тищенка
  • Який такий карантин вихідного дня? Вперше чую
Переглянути