Ексклюзиви
Пʼятниця, 01 травня 2020 22:00

Як себе поводити, щоб сподобаться хлопцеві на першій зустрічі

Як себе поводити, щоб сподобаться хлопцеві на першій зустрічі
Дослідження показали, що тривалий зоровий контакт збільшує ймовірність закоханості двох людей. Фото:pixabay

Щоб сподобатись хлопцеві іноді треба долучити стратегію.

Існують психологічні трюки, які допоможуть привернути увагу хлопця та зацікавити його, пише Yourtango.

Одним з таких хитрощів є прохання про послугу. Дослідження показують, що люди, як правило, подобаються тим, хто робить для них якусь послугу. А все тому, що ми підсвідомо змушуємо себе вірити, що людина зробить так само для нас, як і ми для неї.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вчені дослідили, де люди знаходять кохання

Більшість хлопців нечасто отримують компліменти, тому, коли вони чують приємні слова, то це точно дивує їх. Якщо дівчина зробить хлопцеві комплімент, то це зіграє їй на користь. Психологи наголошують, що потрібно говорити комплімент максимум один раз на день.

Також дослідження показали, що тривалий зоровий контакт збільшує ймовірність закоханості двох людей. До того ж, такий погляд підвищує довіру і підсилює прихильність близьких людей, а також стимулює вироблення окситоцину, який зміцнює вашу симпатію.

Якщо дівчина називатиме хлопця на ім'я, це стимулюватиме його его. Окрім цього, слух власного імені має унікальний позитивний вплив на активацію мозку.

Копіювати жести хлопця - один з найпоширеніших способів виявлення зв'язку з ним. Психологи помітили, що люди можуть створити тісніший зв'язок, "дзеркально дивлячись на когось" – тобто помітивши однакову жестикуляцію, навіть якщо це робиться абсолютно свідомо.

Не варто боятися показувати хлопцеві свої недоліки, треба бути собою. Адже потім все буде видно.

Треба також попрацювати над своїми очікуваннями від хлопця. І сформулювати їх хорошими та позитивними.

Хлопцеві слід дати можливість поговорити про себе. Запитуючи, чим він заробляє на життя чи чим захоплюється, це змусить його відкритися вам. І цим ви йому сподобаєтеся, адже зацікавите його улюбленою темою для розмови.

Також дівчині варто мати життя поза стосунками. Цікавитись різними захопленнями, мати друзів.

В дівчат часом трапляються ситуації, коли хлопець перестає відповідати на повідомлення. Це може означати, що людина, яка прочитала це повідомлення, не одразу може відповісти. Хлопець може бути зайнятий, мати важливі справи чи бути за кермом.Якщо він не відповідає кілька годин чи днів поспіль, то на це можуть бути дві причини.Зараз ви читаєте новину «Як себе поводити, щоб сподобаться хлопцеві на першій зустрічі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі