вівторок, 19 червня 2012 21:31

Швеція - Франція - 2:0

Швеція - Франція  - 2:0

Доброго вечора, шановні вболівальники! Зовсім скоро розпочнуться матчі Швеція - Франція та Англія - Україна. Вони ітимуть паралельно. Наш сайт вестиме онлайн-трансляцію обидвох поєдинків зі стадіонів у Києві та Донецьку. На цій сторінці ми вам розкажемо про події на полі у матчі шведів та французів.

"Тре крунур" вже не вирішує ніяких турнірних завдань, але скандинави хочуть голосно грюкнути дверима і красиво попрощатися з Євро. Ерік Хамрен виставив бойовий склад зі Златаном Ібрагімовичем. Не зіграють анонсовані коучем Елмандер та Ельм. В обох проблеми з ногами.

Франція не хоче грати у чвертьфіналі з Іспанією, тому спробує забезпечити собі перше місце у групі і вийти на Італію.

Стартові склади:

Швеція: Ісакссон, Гранквіст, Мельберг, Й. Ольссон, Март. М. Ольссон, Свенссон, Чельстрем, Ларссон, Байрам, Ібрагімович, Тойвонен.

Франція: Льоріс, Дебюші, Рамі, Мексес, Кліши, А. Діарра, Насрі, Мвіла, Бен Арфа, Рібері, Бензема.

І ще один учасник поєдинку - головний арбітр матчу Педро Проенса з Португалії.

Люди ще підходять, але на стадіоні є чимало вільних місць. Не зважаючи на виліт з турніру шведську збірну прийшла підтримати їх армія вболівальників. Французів значно менше.

Ще хвилина і команди вийдуть на поле. Шведські фани стоячи і оплесками зустрічають збірні

Волонетри виносять національні прапори

Ібра і Льоріс виводять команли на поле. Співаємо національні гімни

Збірна Франції зіграє у білому, Швеція - у жовтому (майже як наша збірна)

Хвилина мовчання. Збірні вшанували пам'ять французького коментатора Тьєррі Ролана, який помер у Парижі після матчу Україна - Франція

1 М'яч у французів. Був, але на довго не затримався. Шведи перейшли на половину поля суперника.

"Швеція, Швеція"! - таке враження, що шведських фанів стало ще більше у порівнянні з попередніми матчами.

3 Тойвонен не влучив у ворота Льоріса

4 Ларссон пробивав, але Уго на місці.

Шведські фани не змовкають на жодну хвилину. Тепер вони засвистують французів, які підібралися до штрафного майданчика "тре крунур"

5 Бен Арфа пробивав по воротах Ісакссона

6 Ларссон готується виконати штрафний удар. Відбилися французи.

9 Тойвонен! Ола вийшов сам на сам, обіграв Льоріса і влучив у штангу воріт

14 Шведи розпочинають атаку. Французи зустрічають їх на чужій половині поля

Лоран Блан попиває водичку у своїй технічній зоні. Хамрен навіть у таку спеку не розлучається з жилеткою.

20 Ібра красиво зіграв п'яткою на своїй частині поля. Шведські сектори це оцінили

23 Без воріт грають команди, багато боротьби у центрі поля

Ні, мені не почулось. "Олімпійський" кілька разів скандував "Україна!"

26 Рамі пробив вище ворті зі штрафного

29 Насрі пробивав штрафний. Нічого гольового з цього не вийшло

34 Над поперечиною пролетів м'яч після удару Бен Арфа

36 Златана замучила спрага. Ібра попив водички. О, у нас тут водопій в обох команд. У цей час медики під свист трибун надають допомогу Саміру Насрі

До речі, сьогодні збірна Франції та команда Англії грають в білому комплекті форми.

На трибунах дуже багато шведських прапорів, набагато менше французьких, кілька польських. Поки не можу побачити українського.

У Донецьку вже закінчився перший тайм. Поки на "Донбас Арені" нулі.

У Києві арбітр додав одну хвилину до гри.

Ми також йдемо на відпочинок. Перерва. Зустрінемось через 15 хвилин

Повідомлення від диктора. На матчі Швеція - Франція присутні 63 010 глядачів.

Команди повертаються на поле.

Хамрен провів заміну у перерві матчу. Замість Еміра Байрамі на поле вийшов Крістіан Вільхемссон

У матчі Англія - Україна сталося щось не дуже добре для нас. Руні відкрив рахунок.

48 Ларссон виконує штрафний удар

50 Хороший момент мав Карім Бензема, але пробив уздовж воріт

Французькі фани відразу почали скандувати "Бензема! Бензема!"

54 ГОООООООООООООООООООЛ! Златан Ібрагімович! Нападнику вдався розкішний гол. Ібра забив боковими ножицями. Особливо ефектно гол виглядає у повторі

Понтус Вернблум міняє Тойвонена, а Холмен виходять замість Свенссона

80 Попередження для Хольмена. Не встиг самуель як слід вийти, а вже порушив правила і заробив гірчичника

83 Блан випускає на поле Олів'є Жиру замість М'Віли

5 хвилин до кінця матчу. У Донецьку рахунок не змінився.

87 Всі футболісти крім Льоріса на шведській половині поля

Шведські фани стоячи аплодують своїй збірній. Зовсім небагато часу і їх команда вперше виграє матч Євро

90 ГООООООООООООООООЛ! Ларссон!!!!!!Перед тим Хольмен влучив у каркас воріт

Чотири хвилини компенсував арбітр

У Донецьку матч вже закінчився. На жаль, він став останнім для збірної України на домашньому Євро.

У нас також вже пролунав фінальний свисток. Шведська збірна прощається з Україною та вболівальниками. Французів ми ще побачимо.

Дякуємо, що були з нами. Сьогодні завершився груповий етап Євро. 20 червня турнір бере перерву. Слідкуйте за новинами Євро та онлайн-трансляціями на нашому сайті. Всього вам найкращого!

Зараз ви читаєте новину «Швеція - Франція - 2:0 ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua