субота, 13 серпня 2022 06:05

Спецтема: Війна Росії проти України

Супутник Maxar на свіжих знімках показав, що горіло на аеродромі "Зябровка"

На білоруському військовому аеродромі "Зябровка", вочевидь, горів літак.

Зафіксовані сліди горіння 11 серпня після вибухів дещо нагадують обриси літака. Компанія Maxar Technologies опублікувала нові супутникові знімки з місця подій.

"Нові супутникові знімки, від 12 серпня 2022 року p аеродрому "Зябровка" на півдні Республіки Білорусь, на якому цього тижня сталося кілька вибухів. На сьогоднішніх зображеннях можна побачити сліди підпалів від недавнього вибуху на головній злітно-посадковій смузі, а поблизу видно спалену рослинність", – йдеться в повідомленні Maxar Technologies.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зовсім не двигун: з'явилося відео "бавовни" на військовому аеродромі в Білорусі

Автор: Maxar Technologies
  Наслідки "бавовни" в Білорусі
Наслідки "бавовни" в Білорусі
Автор: Maxar Technologies
  Наслідки "бавовни" в Білорусі
Наслідки "бавовни" в Білорусі

Військовий аеродром біля Гомеля активно використовується російськими окупантами як власна військова база для здійснення вогневого впливу по території України. За даними розвідки, там країна-агресор розмістила ракетні комплекси С-300 та С-400 та боєприпаси.

У Білорусі в ніч на 11 серпня було чутно звуки вибухів і видно спалахи на аеродромі "Зябровка". З 00:30 11 серпня на військовому об'єкті було не менш як вісім спалахів.

Влада Білорусі заявила, що під час контрольного пробігу однієї з одиниць техніки після проведеної заміни двигуна сталося її займання. Але в коментарі міноборони Білорусі значився не той час, коли насправді були спалахи.

Знищено, зокрема, російський радіолокатор підсвічування та наведення для ЗРК. Також було знищено танк Т-72 й боєкомплект – близько 10 снарядів, повідомляє моніторингова група "Беларускі Гаюн".

Зараз ви читаєте новину «Супутник Maxar на свіжих знімках показав, що горіло на аеродромі "Зябровка"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути