середа, 03 серпня 2016 17:00

Будівництво у космосі стане можливим із 3D-принтером

 

Аерокосмічна агенція NASA працює над проектом методу 3D-друку в космосі. Проект SpiderLab присвячений створенню величезних каркасів безпосередньо в космічному просторі.

Метою проекту SpiderLab є будова початкової основи (базового скелету) майбутньої конструкції космічної платформи. На побудовану платформу доставлятимуть більш складні в будові матеріали та частини, які виготовлятимуть на Землі. Постачання таких матеріалів дозволить продовжити будівлю.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Апарат НАСА вперше в історії вийшов на орбіту Юпітера

Через особливості тиску (він дорівнює нулю) та відсутності земного тяжіння більшість земних методів будування неможливі у космосі. Саме тому виробництво інших частин платформи необхідно проводити на заводах нашої планети.

Більшість матеріалів, що використовуються для 3D-друку, вимагають участі кисню, зокрема для охолодження. Проект SpiderLab намагається знайти технологічні рішення подібних питань, які є важливими для втілення задуму.

Для початку роботи необхідно відпрацювати методи та способи 3D-друку в космосі. На цьому наголошує оглядач Микола Хижняк з порталу Hi-News.

Нагадаємо, що у Верховній Раді пройшла виставка науково-технічних розробок НАН України. На виставці представили майже 150 розробок у галузях інформаційних технологій, енергетики й енергоефективності, ядерної енергетики, машинобудування та приладобудування, створення нових технологій і матеріалів, медицини, агропромислового комплексу та продовольчої безпеки, екології й переробки побутових відходів.

Зараз ви читаєте новину «Будівництво у космосі стане можливим із 3D-принтером». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути