четвер, 21 січня 2021 16:23

Кількість користувачів платформи iLearn, яка готує до ЗНО, сягнула 113 тис.

Кількість користувачів платформи iLearn, яка готує до ЗНО, сягнула 113 тис.
Кожен третій майбутній абітурієнт вже використав безкоштовну освітню онлайн-платформу іLearn для підготовки до вступу в університети

В умовах карантину ефективні інструменти онлайн-навчання набирають все більше популярності. Так, кількість користувачів освітньої онлайн-платформи для підготовки до ЗНО iLearn досягла позначки у понад 113 тисяч, що втричі більше ніж на початку 2020-го року. Засновник платформи iLearn, громадська спілка "Освіторія", вважає це значним досягненням на шляху надання доступу до якісної освіти якомога більшій кількості дітей.

Головне завдання безкоштовної платформи iLearn – якісна підготовка учнів до ЗНО, яка полегшить їм доступ до вищої освіти та закладе основу успішної кар'єри в майбутньому, незалежно від місця проживання, навчального закладу чи соціального статусу. Зокрема, серед користувачів платформи – діти, що навчаються в інтернатах або проживають на тимчасово окупованих територіях.

iLearn – це гейміфікована платформа з якісним контентом та власними персонажами, віртуальною валютою та безліччю "фішок", які цікаві підліткам. До створення курсів на iLearn "Освіторія" долучила професійних шкільних педагогів, що мають також експертизу в онлайн-навчанні.

"Переваги iLearn – це інтерактивність, гейміфікація та інноваційній методики навчання, як-от microlearning. Курси та уроки створені з глибоким розумінням сучасних підлітків, і тому вони охоче та результативно навчаються", – пояснює очільниця "Освіторії" Зоя Литвин.

Наразі на iLearn є курси та тести з підготовки до ЗНО з української мови та літератури, історії України, англійської мови, математики та біології. Протягом навчального року на платформі 4 рази на тиждень проводяться безкоштовні вебінари з основних предметів.

Важливу роль у розширенні можливостей платформи відіграє підтримка стратегічного партнера – компанії Кока-Кола Беверіджиз Україна, яка співпрацює з ГС "Освіторія" з 2015 року. За підтримки компанії стало можливим запровадити гейміфікацію платформи, записати нові онлайн-курси та проводити вебінари.

"Вже шостий рік поспіль наша компанія докладає системних зусиль для створення нових можливостей для молодих українців. Той факт, що понад 100 тисяч учнів вже скористались можливостями iLearn, свідчить сам за себе: формат онлайн освіти набуває популярності, а Кока-Кола разом з "Освіторією" робить усе можливе, щоб наша молодь була успішною та могла реалізувати свої здібності в Україні," – заявив Андрій Бублик, директор із зв'язків з державними установами та комунікацій Кока-Кола Беверіджиз Україна.

У планах розвитку платформи – розробка нового сервісу "Тренажер ЗНО", де учні зможуть перевіряти свій рівень підготовки у максимально наближених умовах до незалежного оцінювання, та новий курс з географії, адже цей предмет є одним з найпопулярніших серед абітурієнтів при складанні ЗНО.

Окрім того, щоб допомогти майбутнім абітурієнтам у підготовці до основної сесії ЗНО-2021, Український центр оцінювання якості освіти та ГС "Освіторія" за підтримки МФ "Відродження" зроблять офіційні відеороз'яснення завдань до пробного ЗНО 2021, які будуть доступні з 11 квітня.

Щоб скористатися платформою та усіма її можливостями, достатньо зареєструватися на https://ilearn.org.ua. Онлайн-курси також можна переглянути на YouTube-каналі iLearn.

Зараз ви читаєте новину «Кількість користувачів платформи iLearn, яка готує до ЗНО, сягнула 113 тис.». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 35413
Голосування Які умови миру і зупинення війни для вас прийнятні
  • Відмова від Донбасу, але вивід військ РФ з усіх інших територій
  • Замороження питання Криму на 10-15 років
  • Відмова від Криму і Донбасу за умови надання гарантій безпеки від Заходу щодо всіх інших територій
  • Зупинка війни по нинішній лінії фронту
  • Лише повне відведення військ РФ до кордонів 1991-го
  • Ваш варіант
Переглянути