субота, 05 серпня 2023 16:00

Як швидко зарядити смартфон: п'ять порад

Як швидко зарядити смартфон: п'ять порад
У сучасному світі без смартфона важко обійтися, він з нами завжди та всюди, тому важливо стежити за рівнем його зарядки. Фото: Вікна

У сучасному світі без смартфона важко обійтися, він з нами завжди та всюди, тому важливо стежити за рівнем його зарядки.

Однак трапляються випадки, коли зарядити пристрій потрібно за дуже короткий період часу. Gazeta.ua розповість, як швидко поповнити заряд батареї.

Увімкніть режим польоту

Якщо вам потрібно швидко зарядити телефон, увімкніть режим польоту, аби телефон перестав паралельно підтримувати Wi-Fi, Bluetooth, мобільну мережу і GPS. Смартфон витрачає багато сил на свою початкову функцію – пошук та прийняття сигналу мобільного зв'язку.

Чим слабший сигнал, тим швидше знижується заряд акумулятора. Отже, чим кращий сигнал мобільного зв'язку смартфона в процесі підзарядки, тим швидше заповниться акумулятор.

Як відомо, режим польоту (або режим у літаку) блокує всі види сигналів, включаючи дзвінки та звичайні повідомлення. Мобільний пристрій у такому стані заряджається в середньому на 25% швидше.

Заряджайте пристрій від розетки

Через usb-порт від комп'ютера або в машині смартфон заряджається значно повільніше, ніж від стандартного кабелю та розетки. Те саме стосується і асортименту бездротових зарядних пристроїв, які зараз стають дедалі більш поширеними серед останніх моделей смартфонів.

Така зарядка зручна, якщо хочеться просто покласти на неї смартфон, забути про нього, а потім забрати повністю зарядженим. Але якщо вам потрібно якомога швидше зарядити телефон, то краще використовувати дротові зарядні пристрої.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чому не слід користуватися смартфоном під час його зарядки: пояснюємо

Використовуйте якісний адаптер

Рано чи пізно ми забуваємо адаптер для зарядки смартфона вдома, вирушаючи в поїздку, втрачаємо його десь дорогою або просто опиняємося без нього там, де потрібно терміново зарядитися тут і зараз. І хоча кіосків у переходах стало значно менше, купити нову "зарядку" на бігу нескладно.

Але як часто ми думаємо: візьму зараз найдешевшу, а потім знайду хорошу, рідну. Чи помічали, що від дешевого зарядного пристрою смартфон заряджається повільніше? Різниця між двома кабелями може бути величезна і може зіграти таку ж величезну роль у функціонуванні акумулятора вашого пристрою.

Вимкніть телефон

Навіть у неактивному стані, лежачи просто на столі, смартфон продовжує виконувати цілий спектр ресурсомістких процесів: від Wi-Fi і Bluetooth до фонової роботи додатків з їх оновленням.

І нехай процеси, які виконуються на телефоні у фоновому режимі, коли він неактивний, досить економічні, краще все ж дати йому спокійно відновити сили.

Використовуйте кабель з функцією швидкої зарядки

Більшість сучасних смартфонів оснащені функцією швидкої зарядки, також відомою як Quick Charge. Ця функція дозволяє використовувати спеціальний адаптер, який забезпечує вищу напругу і силу струму для зарядки акумулятора, тому він заповнюється швидше.

Для початку переконайтеся, що ваш смартфон підтримує цю функцію. Якщо так, придбайте спеціальний зарядний пристрій, в специфікаціях якого зазначено словосполучення Quick Charge. При цьому, цілком можливо, що кабель, що поставляється з вашим смартфоном, за замовчуванням підтримує функцію швидкої зарядки.

Не всі власники смартфонів уважно ставляться до правильної експлуатації гаджетів, через що у них виникає низка проблем.

Зокрема, мало хто з користувачів замислюються про те, що зарядка смартфона в чохлі може бути не тільки незручною, але й шкідливою. Рано чи пізно через це з батареєю можуть початися серйозні проблеми. Gazeta.ua розповість, чому смартфон шкідливо заряджати у чохлі.

Зараз ви читаєте новину «Як швидко зарядити смартфон: п'ять порад». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 4069
Голосування Чи варто із дітьми вчити уроки?
  • У жодному разі не треба
  • Завжди потрібно
  • Треба до 5 класу
  • Потрібно, якщо дитина заробила погану оцінку
  • Слід тільки перевіряти виконане завдання
  • Треба, якщо про це благатиме дитина
Переглянути