Програма 4 Little Trees, створена гонконзьким стартапом Find Solution AI, використовує штучний інтелект, щоб визначити емоції учнів під час виконання домашніх завдань онлайн.
Хоча використання штучного інтелекту для розпізнавання емоцій в школах та інших місцях викликає занепокоєння щодо конфіденційності, засновниця стартапу Віола Лам каже, що з його допомогою віртуальний клас може стати кращим. Про це пише CNN.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В армії можуть з'явитися роботи-вбивці зі штучним інтелектом 2025-го
Учні працюють над тестами й домашніми завданнями на платформі в рамках шкільної програми. Під час навчання штучний інтелект вимірює м'язові точки на їхніх обличчях за допомогою камери на комп'ютері чи планшеті та визначає емоції, зокрема щастя, печаль, гнів, подив і страх.
Система також відстежує, скільки часу учні відповідають на запитання, записує оцінки та історію, формує звіти про сильні та слабкі сторони, рівні мотивації, прогнозує оцінки. Програма може адаптуватися до кожного учня з урахуванням прогалин у знаннях і запропонувати тести в ігровому стилі, які мають зробити навчання цікавішим. За словами Лам, студенти з її платформою складають іспити на 10% краще.
Лам - колишня вчителька. Вона згадує, як дізналася, що деякі учні зазнавали труднощів лише тоді, коли отримували результати іспитів, а це було вже запізно. 2017-го запустила проєкт 4 Little Trees з фінансуванням $5 млн, щоб дати вчителям шанс на раннє втручання. Кількість шкіл, що використовують 4 Little Trees в Гонконзі, зросла з 34 до 83 за останній рік. Ціни за послугу $10-$49 за студентський курс. Лам каже, що технологія була особливо корисною вчителям під час пандемії, бо дозволяє віддалено контролювати емоції учнів під час навчання.
Коментарі