Пʼятниця, 23 квітня 2021 13:30

Джек Лондон вирушив у навколосвітню подорож

Джек Лондон вирушив у навколосвітню подорож
Джек Лондон відправився в навколосвітню подорож фото: londonjack.net

23 квітня 1907 року американський письменник Джек Лондон вирушив у навколосвітню подорож на двощогловому судні.

Яхта, на якій відплив письменник, називалася "Снарк". На ній Лондон подорожував упродовж 1907—1909 років зі своєю дружиною Чарміан і невеликим екіпажем. "Снарк" створили з урахуванням побажань Джека Лондона, який погано знався на суднобудуванні, тонкощах роботи постачальників матеріалів і робітників. Тому яхта не вирізнялася добрими ходовими характеристиками.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Загинули 107 пасажирів: Boeing 707 зазнав катастрофи

Пропливти навколо світу Джеку Лондону не вдалося. Дійшовши до Гаваїв, він переніс операцію, тому вирішив відмовитися від задуму.

Він побував у Сан-Франциско, на Гавайських і Маркізьких островах, Бора-Бора, Таїті, Фіджі, Австралії та Самоа. На борту "Снарка" Джек Лондон розпочав роботу над романом "Мартін Іден".

21 квітня 1913 року спустили на воду британський лайнер "Аквітанії". Він брав участь у світових війнах. Судно спроєктували в грудні 1910 року на корабельні John Brown&Company в Шотландії.

Зараз ви читаєте новину «Джек Лондон вирушив у навколосвітню подорож». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі