пʼятниця, 13 липня 2012 10:58

Відомство Колеснікова хоче організовувати будівництво доріг

Відомство Колеснікова хоче організовувати будівництво доріг
Борис Колесніков пропонує реформувати систему держуправління автомобільними дорогами. Фото: lenta.zp.ua

Міністерство інфраструктури розробило два законопроекти, якими пропонується реформувати систему держуправління автомобільними дорогами.

Зараз контроль за дорогами закріплений за держслужбою Укравтодор, а Мінінфраструктури є замовником будівництва автодоріг, пише "Комерсант-Україна" в публікації "Дорога повертає".

Документами передбачається, що у Укравтодору залишаться лише функції управління дорогами держзначення (в тому числі ремонт і утримання) та реалізації державної політики у сфері дорожнього господарства.

Передбачається, що Мінінфраструктури при цьому буде формувати цю державну політику, а також організовувати будівництво, реконструкцію, капітальний ремонт доріг державного значення та забезпечувати для цього фінансування.

Забезпечувати безпеку повинна буде Держінспекція з безпеки на наземному транспорті.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Moody's знизило кредитний рейтинг Італії на два щаблі

Контроль за дорогами місцевого значення віддадуть органам місцевого самоврядування - адміністраціям областей, Севастополя та Ради міністрів Криму.

Зараз це також входить у повноваження Укравтодору.

Місцева влада зможе впливати на формування та реалізацію державної політики у сфері дорожнього господарства, самостійно організовувати будівництво, реконструкцію та капітальний ремонт доріг місцевого значення відповідно до встановлених для них будівельних норм і стандартів.

Також місцева влада повинна буде забезпечувати маршрутне орієнтування на дорогах, їх функціонування в зимовий період, слідкувати за технічним станом доріг і розмітки.

Зараз ви читаєте новину «Відомство Колеснікова хоче організовувати будівництво доріг». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

18

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

11.11.2009 11:52:25Кий195.200.64.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Вася, а ви знаєте під прапором яких країн ходить найбільше торгових суден? Мабуть, що ні. Це Панама, Ліберія і т.п. Ви упевнені, що у них є стільки військових взагалі?
11.11.2009 09:40:24Василий91.90.15.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Спецназ должен быть на каждом судне. И при приближении каких-либо плавательных средств в зону обстрела немедленно открывать огонь на поражение, никаких предупредительных выстрелов и арестов пиратов. Их надо отстреливать, лодки топить и уцелевших корсаров на корм акулам. В средневековье, когда пиратов было много, каждое торговое судно имело на борту оружие и при нападении вся команда занималась отражением атаки. А сейчас при огромных размерах торговых судов и большой стоимости их имущества эти суда захватывает бандочка на двух лодках. В старину ни одному пирату не пришло бы в голову нападать на торговое судно с двумя лодками - их бы потопили за пару минут. На судне должна быть оружейная комната с автоматами, пулемётами и снайперками и при нападении вся команда вклучается в оборону.
11.11.2009 09:30:34 Володимир92.113.132.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Як казав один сатирик-правильное решение- правда такі речі в голос можуть говорить всі окрім президента. Вважаю треба твердо дать наказ, а ті кому довірено його виконають, тілки після цього можно в голос і коротко прокоментувать.
Голосів: 8642
Голосування На яку допомогу від Європи та світу Україні варто розраховувати після війни?
  • Польща обіцяє "план Маршалла" - велику програму фінансової підтримки
  • Списання всіх боргів за зовнішніми кредитами
  • Всі кошти від конфіскації майна та ресурсів РФ у світі
  • Допомоги не буде. Обмежаться підтримкою біженців
  • Мені байдуже
Переглянути