Українські експортери вже можуть впроваджувати необхідні процедури сертифікації для продажу товарів за кордон.
Насамперед ідеться про відповідність вимогам "халяль", сказав президент Володимир Зеленський в інтерв'ю катарським ЗМІ.
"Україна є потужним постачальником продукції металургійної промисловості. Також ми надійний постачальник продукції аграрного сектору та харчової промисловості. Наша країна готова виступити гарантом світової продовольчої безпеки", - зазначив Зеленський.
З його слів, торговельно-економічна співпраця - основа відносин України з Катаром.
"Приємно, що двосторонній товарообіг за результатами такого складного, "пандемічного" 2020 року сягнув високих показників - майже $150 млн. Це вдвічі більше, ніж, наприклад, 2018 року. А цьогоріч динаміка товарообігу між нашими країнами ще й збільшилася", - додав Зеленський.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Яким країнам найбільше заборгувала Україна
Він зазначив, що Україна зацікавлена у розширенні авіасполучення з Катаром, що допоможе створити належні умови для розвитку співпраці в туристичній сфері.
"Україна відкрита до залучення іноземних інвестицій, зокрема суверенних та інвестиційних фондів Катару, у такі напрями, як високі технології, інфраструктура, фінансовий, енергетичний та аграрний сектори", - сказав президент.
Валовий внутрішній продукт України цього року зросте на 3,8% замість раніше прогнозованих 3%. Такі дані оприлюднив Світовий банк у березневому економічному огляді.
Коментарі
1