Ексклюзиви
четвер, 10 грудня 2015 09:58

Сепаратисти відновили постачання вугілля після наказу Путіна

Сепаратисти відновили постачання вугілля після наказу Путіна
Фото: strichka.com

Бойовики так званої "ДНР" відновили постачання вугілля з окупованих територій на підконтрольні Києву.

Про це заявив "міністр транспорту" сепаратистів Семен Кузьменко, пише " TCH.ua".

За його словами, поставки вугілля повністю відновили, починаючи з 17.00 середи, 9 грудня.

Цю інформацію підтвердила керівник департаменту зовнішніх комунікацій "ДТЕК Енерго" Ірина Мілютіна.

"Антрацит з наших вугільних підприємств у Донбасі прийнятий до перевезення. Поки він не перетнув лінію розмежування. Але його завантаження вже почалася", - сказала вона.

Зазаначимо, що бойовики вирішили відновити про постачання вугілля, щойно президент РФ Володимир Путін доручив уряду розблокувати постачання вугілля в Україну у відповідь на відновлення Києвом електрозабезпечення Криму.

Нагадаємо, що окупований Росією Крим був повністю знеструмлений в ніч на 22 листопада в результаті підриву двох опор ЛЕП у Херсонській області.

24 листопада російська митниця перестала пропускати вугілля в Україну. Того ж дня так звана ДНР заявила, що повністю припиняє постачання вугілля на підконтрольні Києву території.

8 грудня НАК "Укренерго" відновила постачання електроенергії в Крим по лінії "Каховська-Титан".

Зараз ви читаєте новину «Сепаратисти відновили постачання вугілля після наказу Путіна». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

4

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8642
Голосування На яку допомогу від Європи та світу Україні варто розраховувати після війни?
  • Польща обіцяє "план Маршалла" - велику програму фінансової підтримки
  • Списання всіх боргів за зовнішніми кредитами
  • Всі кошти від конфіскації майна та ресурсів РФ у світі
  • Допомоги не буде. Обмежаться підтримкою біженців
  • Мені байдуже
Переглянути