
Росія не збирається віддавати Ощадбанку $1,3 млрд за збитки через анексію Криму.
Москва не визнає позитивне рішення Гаазького арбітражу за позовом українського Ощадбанку, повідомляє Інтерфакс.
"Мін'юст Росії вживатиме всіх необхідних заходів для забезпечення представлення та захисту інтересів РФ у зв'язку з винесенням зазначеного арбітражного рішення", - повідомляє прес-служба російського Мін'юсту.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ощадбанк відсудив у Росії $1,3 млрд
Рішення суду є остаточним і обов'язковим для виконання сторонами. Після отримання рішення арбітражу Ощадбанк вживатиме заходи, щоб стягнути гроші з Росії.
У липні 2015-го Ощадбанк направив офіційне письмове повідомлення уповноваженим представникам РФ про претензії, що випливають із незаконного поводження з інвестиціями банку в Криму. Це порушило угоди між урядами, які підписали 27 листопада 1998 року. Оскільки Росія не дала відповіді, Ощадбанк офіційно подав позов проти Росії по компенсації за втрату активів в Криму.
Коментарі