Ексклюзиви
понеділок, 08 серпня 2016 09:26

Нафта дорожчає у сподіваннях на замороження видобутку

Нафта дорожчає у сподіваннях на замороження видобутку

Світові ціни на нафту в понеділок зростають на повідомленнях про можливість проведення нових переговорів щодо замороження рівня видобутку країнами-членами ОПЕК. На 09:00 за Києвом вартість нафти Brent зросла на 0,41% - до $44,45 за барель, ціна нафти WTI збільшувалася на 0,45% - до $41,99 за барель.

"Члени ОПЕК, враховуючи Венесуелу, Еквадор і Кувейт, стоять за цим відновленням переговорів. Але так само, як і в попередні рази, зустріч приречена на провал з огляду на те, що ключові члени ОПЕК (наприклад, Саудівська Аравія, Ірак і Іран) упираються в своїй битві за частку на ринку, нарощуючи експорт швидкими темпами", - прокоментував агентству Reuters директор товарного дослідження в ClipperData Метт Сміт.

Злегка утримує вартість нафти від подальшого зростання повідомлення американської нафтогазової сервісної компанії Baker Hughe про збільшення числа бурових установок у США. Так, за підсумками робочого тижня, що завершився 5 серпня, число бурових установок в країні збільшилося на 1, або на 0,21% - до 464. У річному вираженні показник знизився на 420 одиниць, або на 47,5%. Кількість нафтових бурових установок зросла на 7, або на 1,87%, - до 381. Число газодобувних установок скоротилося на 5, або 5,8%, і становило 81 одиницю.

Нагадаємо, нафтовидобувним країнам за підсумками зустрічі в Досі 17 квітня не вдалося домовитися про замороження рівня видобутку, зокрема через розбіжності всередині ОПЕК. На черговій зустрічі у Відні 2 червня країни ОПЕК не дійшли згоди щодо змін політики картелю в області нафтовидобутку і не змогли встановити нову квоту на видобуток нафти.

Зараз ви читаєте новину «Нафта дорожчає у сподіваннях на замороження видобутку». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

07.08.2011 12:00:26Студент92.112.148.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Героя Украины дают за воинские заслуги перед государством и награждают орденом " Золотая звезда" ( миниатюра идентична советской медали , только лента на планке сине голубая). Орден державы дают Героям Украины за трудовые достижения. Шухевич и Бандера как говорят их поклонники за подвиги . Однако объявить , что Звезда –яркий символ советской эпохи вручена лидеру антисоветского подполья , на это не хватило решимости даже у Ющенко. Поэтому ограничились орденом Державы , вручаемые за выдающиеся трудовые заслуги. Комментарии как говорят, в дальнейшем излишни. Какие трудовые заслуги у Бандеры и шухевича перед Украиной? Бред! Направляли эти деньги лучше в детские дома . Дети хоть пользу будут приносить Украине. Какая польза от памятника тем более одиозным личностям которых не воспринемает минимум пол страны?
04.08.2011 10:29:32Передериматнютріохор 195.133.95.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Бандерівці, якими були переважно галичани, греко-католики, знищували мельниківців, якими були переважно волиняни, православні.Знищили десь близько 4 тисяч мельниківців. От за це волиняни і поставлять Бандері пам"ятник?
02.08.2011 18:35:00Киев-сити109.86.54.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти
Если бы эти педики из регионов не мутили воду насчет языка и другой ерунды всё было бы нормально ,а так люди правильно делают что памятники Бандере ставят!
02.08.2011 18:27:38Гриць Харків77.120.138.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Хлопці , недавно випадково натрапив в ютуб на дуже гарний відео-кліп з піснею МАШИНГВЕРИ. Раджу переглянути. Холуям ПР дивитись заборонено!
02.08.2011 18:29:05гость94.244.17.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
лохам жюлькодаунам тоже
02.08.2011 16:53:06шухевич10093.108.199.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти
ЭТИ ПИДОРАСЫ ЗЕКА-КОЗЛА ВЕЛИКОГО ПЕТУХА ДОНЕЦКОГО?так його теж підтримують рв 3 уєфа та такі самі як вони
02.08.2011 16:46:04К ИЕВЛЯНИН94.244.168.--
  • 7+
  • 0-
  • Відповісти
БЕРИТЕ ПАЛКУ В РУКИ И ВСЕХ ПИДОРОВ КТО В ПАРТИИ РЕГАЛОВ СОСТОИТ И МЕШАЕТ БЕНДЕРЕ ПАМЯТНТК ПОСТАВИТЬ, бейте и чем больше тем лучше. ЧТОБЫ ЭТИ ПИДОРАСЫ ЗЕКА-КОЗЛА ВЕЛИКОГО ПЕТУХА ДОНЕЦКОГО ВООБЩЕ С ЗАПАДНОЙ УКРАИНЫ ИСЧЕЗЛИ. ТВАРИ МОСКАЛЬСКИЕ
02.08.2011 18:27:55киевлянин94.244.17.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
дави бендерлог пускай лучше дороги ремонтируют а не дурью маются лишние деньги отдай сиротам
02.08.2011 16:53:12Мася93.75.191.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
А какого ты сам в Киев припер, галичаниной так и прет!!!! Там и сидел бы!!!
02.08.2011 18:22:32Сема95.132.41.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти
Что ты знаешь о Галичине, даунбасец? Возвращайся в свою Макеевку и иди работать на шахту.
02.08.2011 18:30:20семе94.244.17.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
а ты жюлькодаунв схрон львовский
02.08.2011 16:44:29Ника93.75.191.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
А почему бы Свободовцам на памятник не скинуться? Или своих грошей дуже жалко? Луцк погубят дураки и дороги....
02.08.2011 16:42:43дана94.153.224.--
  • 8+
  • 0-
  • Відповісти
А ви всі бездарі,які тільки за гроші продають і рідну неньку Україну, і мову і батьківську святиню.Історію не вчили і сьогодні не хочуть її знати, не історію комунізму, а свою власну. Краще б вас мати не народила, або краще навчала, що саме святе- це мова, Батьківщина та родина.Отакі ви сімянини,отакі ви батьки та "громадяни" моєї Батьківщини.Сором.А Степан Бендера-герой, не тільки як громадський діяч, а й як сімянин.Слава нашим предкам.Вони боролись за вільну Україну, за свою землю.А не були такими запродавцями як ви панове.Ганьба.Тільки вас і навчили гадості виливати на порядних людей.Через те у вас у всих одне імя- зрадник.
02.08.2011 16:45:59Ника93.75.191.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти
Не проклинай, детка, никого. Все же вернется тебе и в сто крат хуже!!!!
02.08.2011 16:39:16RV77.122.186.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Бендера пидорас.
02.08.2011 18:24:59киевлянин94.244.17.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
бендеряку на гилляку
02.08.2011 18:32:21Гриць Харків77.120.138.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Випадково поставив тобі +
02.08.2011 16:52:00КИЕВЛЯНИН94.244.168.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти
НУ ТОГДА ТЫ ХУЕСОС ЗЕКА-ПИДОРА ЯНУКОВИЧА
02.08.2011 16:37:58уєфа194.44.192.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
банндеровци вамуже осталось недовго!перший уже пішов!Православні наші браття не будем нікого на поводку,такий час настав...ні алкоголю.наркотикам.будьте справжніми православними!
Голосів: 8642
Голосування На яку допомогу від Європи та світу Україні варто розраховувати після війни?
  • Польща обіцяє "план Маршалла" - велику програму фінансової підтримки
  • Списання всіх боргів за зовнішніми кредитами
  • Всі кошти від конфіскації майна та ресурсів РФ у світі
  • Допомоги не буде. Обмежаться підтримкою біженців
  • Мені байдуже
Переглянути