В Україні найчастіше шукають робітничий персонал. Також роботу пропонують офісним працівникам, інженерам на виробництво та студентам.
Дефіцит робітничого персоналу рекрутери пояснюють низькою заробітною платою, яку пропонують компанії. Також на це впливає трудова міграція українців за кордон, пише olx.ua.
Водночас при прийомі на роботу досвід працівників - не найголовніший критерій. Увагу звертають на професійні навички кандидата, особисті якості.
Роботодавці шукають відповідальних та пунктуальних працівників, які здатні швидко вчитися.
За результатами опитування, 62% роботодавців готові офіційно працевлаштовувати людей. Ще 60% обіцяють нормований графік, понад 36% - оплачувану відпустку, а 31% - оплачуваний лікарняний.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Де найбільше людей працюють неофіційно
Щоб стимулювати працівників, роботодавці пропонують грошові премії. Також оплачують курси підвищення кваліфікації, мобільний зв'язок, пропонують гнучкий графік, відпочинок за кордоном, кар'єрне зростання.
За словами роботодавців, заробітна плата - найкращий інструмент, щоб утримати працівника.
Торік із січня по вересень порівняно з аналогічним періодом 2018-го кількість зайнятих українців віком 15-70 років зросла на 219 тис. осіб, або до 58,3%. Роботу мали 16,6 млн громадян. Без роботи залишилися 1,5 млн осіб. Це на 88 тис. громадян менше, ніж було у січні-вересні 2018-го.
Коментарі