Ексклюзиви
Середа, 23 лютого 2011 17:05

Губернатор Тернопільщини розповів, як правильно витягнути бізнес із тіні

Губернатор Тернопільщини розповів, як правильно витягнути бізнес із тіні

Губернатор Тернопільщини Валентин Хоптян збирається витягнути бізнес-структури із тіні.

Про це він розповів під час прес-конференції.

За його словами, середня зарплата у краї дещо піднялася і становить 1650 гривень. Це один з найнижчих показників в Україні.

"Хоча, відверто скажу: вона не зовсім така, а значно більша. Але треба бізнес витягнути з тіні, щоб реально показувати ту зарплату, яку люди реально одержують в нашому краї", - сказав Хоптян.

Він наполягає, що  контролює це питання не по місяцях, а щодня.

"Сьогодні практично щотижня в області виявляється від 200 до 250 людей, які вчора були неоформлені і одержували зарплату у конвертах. Тепер вони легалізовані і можуть бути спокійні, що їхня робота буде зарахована до відрахувань Пенсійного фонду. Ми контролюємо це питання не по місяцях, а кожен день", - зазначив глава ОДА.

Хоптян згадав, що за місяць платня на підприємстві з виготовлення ковбас у місті Копичинці зросла із 1100 до 1800 гривень. Такі дії він називає "наведенням порядку".

Бізнесмени приходять скаржитися до губернатора на нові умови праці.

"У  селі Остап'є Підволочиського району ми знайшли підприємця, у якого із 60 працюючих тільки 2 оформлених. І він ходить до різних політичних сил, допоможіть. І до мене приходив. А допомога - легалізація. Легалізуйся, оформляй усіх 60 і працюй. Іншого шляху просто немає", - наголосив Хоптян.

Ті, хто не хоче легалізувати реальну кількість робітників, закривають фірми.

"У Кременецькому районі 31 пилорама. 14 офіційно працюють, а решта неоформлені. І починають закриватися. Ну закривайся. Але ми не кажемо закриватись. Легалізуйся. Оформи документи і працюй чесно та добросовісно", - сказав губернатор.

Хоптян  знає різницю між українськими бізнесменами та іноземцями.

"Я завжди приводжу приклад. Коли збираються бізнесмени з європейських країн, то гордяться тим, що дали до бюджету на 2-3 мільйони більше, ніж минулого року. А наші, на жаль, говорять протилежне - на скільки надурили державу", - додав він.

Зараз ви читаєте новину «Губернатор Тернопільщини розповів, як правильно витягнути бізнес із тіні ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 22648
Голосування Чи подорожчають продукти через відміну державного регулювання цін?
  • Так, виробники і магазини скористаються цим
  • Так, але подорожчають тільки найпопулярніші товари
  • Ні, будуть лише сезонні коливання цін
  • Деякі товари подешевшають
  • Державне регулювання - це радянський пережиток. Його треба відмінити
Переглянути
Погода