
Інформація ЗМІ про те, що при виході з Авдіївки до російського полону потрапила тисяча українських військових перебільшена в сотні разів.
Кількість полонених оцінюється на рівні не більше кількох десятків військовослужбовців. Про це виданню NV повідомило джерело в Головному управлінні розвідки Міноборони.
Зазначається, що 25 лютого на форумі "Україна-2024" начальник української розвідки Кирило Буданов заявив, що список цих полонених у відомстві вже є.
Водночас у ЗСУ кажуть, що кількість полонених під час операції співвимірна для обох сторін.
Як заявив у коментарі NV заступник командира 3-ї окремої штурмової бригади Максим Жорін, тисячі українських військових, які потрапили в полон в Авдіївці, немає.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Експерт пояснив, чому Сили оборони відійшли з Ласточкиного
"Швидше за все, полонених ми отримали приблизно однаково з обох сторін. Ми теж багато взяли росіян в полон, — майже з кожної їхньої бригади, що наступала. Останніх полонених ми брали ще вчора вночі (24 лютого) і продовжуємо це робити", - підкреслив він.
За його словами, тільки 3-тя ОШБр взяла в полон десятки росіян.
На Авдіївському напрямку посилюється лінія оборони та організовується оборона населених пунктів західніше Авдіївки.
Це робиться, аби не допустити подальшого просування російських окупантів. Про це повідомив Командувач оперативно-стратегічного угруповання військ "Таврія" Олександр Тарнавський у Telegram.
Він зауважив, що в операційній зоні ОСУВ "Таврія" ворог нарощує кількість авіаударів (за минулу добу - 45) та штурмових дій (72 бойові зіткнення - найбільше за останні два тижні).
Також агресор здійснив 897 артилерійських обстрілів та 83 удари дронами-камікадзе.
Коментарі
1