Ексклюзиви
середа, 27 листопада 2013 14:54

Живий ланцюг від Києва до Польщі планують зробити післязавтра

Живий ланцюг від Києва до Польщі планують зробити післязавтра
Фото: rozdumfoto.blogspot.com

На 29 листопада, основний день саміту Східного партнерства у Вільнюсі, українські активісти організовують живий ланцюг від Києва аж до польського кордону. Для створення живого ланцюга, довжиною понад 600 кілометрів, необхідна участь близько півмільйона людей. Як розповів ZAXID.NET один із організаторів акції Олександр Пахальчук, живий ланцюг почнуть формувати 29 листопада о 12:00 у Києві на Європейській площі.

Зі столиці він пройде через Львів і далі до українсько-польського кордону. Маршрут зі Львова й до польського кордону ще уточнюється, а завершити живий ланцюг планують у Перемишлі.

Організатори кажуть, що на території Польщі формуватимуть ланцюг ті учасники, хто має візи. При цьому, вони наголошують, що у 1990 році, коли українці сформували Ланцюг Єдності, у них не було соцмереж та мобільних телефонів, які зараз можуть допомогти краще організувати акцію. За словами Олександра Пахальчука, організатори розрахували, що для створення такого живого ланцюга потрібна участь близько півмільйона людей.

"Орієнтовна довжина маршруту – 625 км. Середня відстань між людьми, коли вони стоять, тримаючись за руки – близько 1,2-1,3 м. Тобто для живого ланцюга потрібно 522 тисячі людей!", – зазначив він.

"Підготовка йде активно, продовжуємо шукати людей, які б стали основними координаторами. Такі є вже у Львові, Рівному і Києві, потрібні координатори у Житомирі, Дубні і Новограді. Інформуємо через усі доступні ЗМІ", – додав співорганізатор ланцюга.

Нагадаємо, що "церемонія підписання" угоди про асоціацію з ЄС запланована у Вільнюсі 29 листопада на 9:00.

Зараз ви читаєте новину «Живий ланцюг від Києва до Польщі планують зробити післязавтра». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

43

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути