Ексклюзиви
Вівторок, 05 червня 2012 19:57

"Тупо здали це голосування, коаліція та опозиція домовилися" - Чорновіл

"Тупо здали це голосування, коаліція та опозиція домовилися" - Чорновіл
За словами Чорновола, опозиція могла недопустити прийняття "мовного законопроекту", але свідомо не зробила цього. Фото: Gazeta.ua

Сутичок  під час голосування за "мовний" законопроект Колесніченко-Ківалова між народними депутатами не було, бо існували домовленості між коаліцією та опозицією.

Про це в коментарі Gazeta.ua заявив позафракційний народний депутат Тарас Чорновіл.

"Тупо здали це голосування, воно всім вигідне. І опозиціонерам політично воно вигідне, і владі. Вони нічого не прогавили, в них так все і було задумане. Вони збиралися тихенько все це допустити, щоб все так і відбулося. Там подвійне дно. Зараз будуть показувати, як "регіонали" пруть, як Україну зраджують. Який тиск, Україну русифікують, голосуйте за нас. До цього відчуття загрози було менше, а зараз дивіться - це реальна загроза, хто ж, крім нас, може протистояти цьому. Хоча вони й не дуже протистоять. Про Яценюка "регіонали" кажуть, що "він договороспособний", - сказав нардер.

За його словами, зараз важко сказати, чи проголосують за законопроект у другому читанні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Мета "мовного" закону — загострити ситуацію так, щоб можна було вводити надзвичайний стан — Попович

"Не знаю, про що там домовлявся Яценюк із керівництвом держави. Як на мене, там за загальною нормальною логікою ім ліпше теперь цей законопроект тягнути до осені, потім знову затягувати. Перед виборами знову показувати, що вони найбільше хочуть його  відстояти, але це їм не вдається і на цьому будувати виборчу кампанію. Але логіка там сьогодні не діє", - додав він.

Також Чорновіл зазначив, що опозиція легко могла протистояти голосуванню.

"У принципі, протистояти цьому голосуванню можна було. У сусідньому секторі з опозицією, у тій глухій кутовій ложі десь 18 карточок, які належать позафракційним депутатам чи тим, які взагалі не ходять до Ради. Там можна було заблокувати і не дати можливості проголосувати. Плюс теж на стику бютівського сектора - два десятки колишніх бютівців та їхні карточки. Це позафракційні, які те ж зараз не ходять на засідання. На них було накинуто кілька "регіоналів", які натискали кнопки, граючи, як на фортепіано. Там спокійно можна було повисмиктувати ці карточки. Але вони домовилися і відверто продали цей закон", - зауважив нардеп.

Зараз ви читаєте новину «"Тупо здали це голосування, коаліція та опозиція домовилися" - Чорновіл». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

40

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі