Вівторок, 05 червня 2012 14:12

Табачник похвалився, що не змушує студентів вчити "непотрібну мову"

Табачник похвалився, що не змушує студентів вчити "непотрібну мову"
Дмитро Табачник. Фото: segodnya.ua

Міністр освіти Дмитро Табачник, під час виступу перед російськими вчителями, розповів про досягнення української освіти і нові можливості вишів, досягнутих завдяки введенню російської мови, як мови викладання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Негарні аспірантки" покажуться Дмитру Табачнику зблизька

"Я не можу не похвалитися: ми зняли табу на російську мову у вищих навчальних закладах. Ефект перевершив найоптимістичніші очікування. Коли мій попередник заборонив викладання всіх дисциплін російською мовою - нав'язували регіонам підручники на непотрібній мові, бюджет задихається! Я бачив, звичайно, це - апокаліптичне сумне видовище ", - розповів росіянам гречний міністр.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Табачник: у Києві не вистачає російськомовних шкіл

Дмитро Табачник також похизуватися тим, які прогресивні зміни внесло Міністерство освіти у розвиток російськомовного навчального процесу в українських навчальних закладах.

"Я бачив за кілька років нерозпаковані підручники, наприклад, в АР Крим. Ось ми третій рік за підручниками - повністю в мовному сенсі - йдемо від побажання школи."

Зараз ви читаєте новину «Табачник похвалився, що не змушує студентів вчити "непотрібну мову"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

40

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода