Середа, 18 грудня 2013 09:14

Назвали кращі книги України 2013-го

 

Визначено переможців Всеукраїнського конкурсу "Краща книга України", який щороку проводить Держкомтелерадіо України. Гран-прі 2013 року та спеціальний приз "Кришталева книга" присуджено видавництву "Либідь" за видання "Скарбниця потребна і пожиточна". У цій книзі, упорядником якої є лауреат Шевченківської премії Валерій Шевчук, зібрано історично-літературні пам'ятки ХІ-ХУІІІ ст., що вийшли зі стін українських монастирів.

Всього на конкурс, що проводиться у десяти номінаціях, цього року від видавництв та видавничих організацій України надійшло 87 книжок.

Зокрема, у номінації "Моя країна" кращою названа книга "Український пантеон" видавництва "Балтія-Друк". У номінації "Життя славетних" перемогу здобула книга В. Рожка "Стефан Турчак" видавництва "Либідь", у номінації "Світ дитинства" – книга "Казки для малюків" (укладач Борзова В. В.) видавництва "Чайка", у номінації "Арт-книжка" – книга Шота Руставелі "Витязь у тигровій шкурі" видавництва "АДЕФ-Україна". Книга "Із української старовини" видавництва "Букрек" перемогла у номінації "З глибин знань". Книги видавництва "Старого Лева" – "Дідо-Всевідо" О. Гавроша та "Пора плодів і квітів" М. Савки – названі кращими у номінаціях "Проза" та "Поезія" відповідно. Видавництво "Фоліо" із книгою А. Куркова "Львівська гастроль Джимі Хендрікса" перемогло у номінації "Бестселер". Кращим у номінації "Мистецтво друку" визнано видання "Собор святого князя Володимира" видавництва "Київське товариство "Купола".

Зараз ви читаєте новину «Назвали кращі книги України 2013-го». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 90
Голосування Який найцікавіший музичний альбом українських виконавців початку 2021 року?
  • Святослав Вакарчук - "Оранжерея"
  • Джамала - "Ми"
  • Kalush - Hotin
  • Dakh Daughters - Make Up
  • Курган - "Квантовий Суржик"
  • Ваш варіант у коментарях
Переглянути