
Володар чотирьох режисерських "Оскарів" Клінт Іствуд, який раніше заявляв, що "Гран Торіно" (Grand Torino, 2008) стане його останньою акторською роботою, збирається знову зніматися, повідомляє в четвер The Hollywood Reporter.
Іствуд зіграє літнього бейсбольного тренера, який сліпне. Він разом з дочкою пускається в дорогу на пошуки потенційної зірки. Актриса на роль дочки поки не затверджена.
Режисером фільму, назву якого можна перевести як "Проблеми з подачею" (Trouble with the Curve), буде Роберт Лоренц, який раніше працював у Іствуда асистентом на зйомках "Крихітка за мільйон" (Million Dollar Baby, 2004), "Таємнича річка" (Mystic River, 2003) і "Кривава робота" (Blood Work, 2002). Паралельно він був продюсером в заснованій Іствудом компанії Malpaso, яка випустила ці та інші фільми - включаючи вже згаданий "Гран Торіно". Останній проект Malpaso, "Дж. Едгар" (J. Edgar), де Леонардо Ді Капріо грає засновника ФБР Едгара Гувера, виходить в американський прокат 9 листопада. "Проблеми з подачею" будуть для Лоренца режисерським дебютом.
Новий фільм, як і попередні, підтримає студія Warner Bros.
Коментарі