Ексклюзиви
Середа, 01 вересня 2021 23:46

Зачаття і вагітність: де пари найчастіше роблять помилку

Зачаття і вагітність: де пари найчастіше роблять помилку
Не треба регулярно займатися сексом, щоб зачати дитину. Фото: pixabay

Перший міф про зачаття дитини полягає у тому, що як вагітність не настає за пів року, то у пари проблеми зі здоров'ям.

60% пар, у яких незахищений секс, вагітніють протягом за цей період, а після 30 років цей показник зменшується, пише nashamama.

Лише 3% пар безплідні, інші стають батьками, але пізніше.

Ще одна брехня, що після 35 років складно завагітніти. Вік не має значення, але жінці після 35 років лікар скаже те ж саме, що і 25-річній. Обидві повинні намагатися зачати дитину хоча б півроку.

Успіх зачаття не залежить від віку чоловіка. Зміни у репродуктивній системі чоловіків починаються на 10 років пізніше, ніж у жінок, чоловік може стати батьком і в 50 років.

Не треба регулярно займатися сексом, щоб зачати дитину. Це збільшує шанси на вагітність, але думки лікарів розходяться в тому, скільки сексу повинно бути. Наприклад, щоденні статеві акти тільки знижують вірогідність вагітності, бо сперма повинна мати певні якості.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Святослав Вакарчук уперше став батьком

Завагітніти після гормональних препаратів можна тільки через три місяці - також брехня. Сучасні контрацептиви дозволяють відразу ж після припинення їх вживання почати спроби завагітніти.

З часом серед пар стає популярним відмова від дітей. Причиною цього є не егоїзм. Більшість сучасних людей не хочуть заводити дітей через глобальне потепління, як з'ясували дослідники. Усвідомлені пари хвилює те, що перенаселення погіршить і без того погану екологічну ситуацію.

Зараз ви читаєте новину «Зачаття і вагітність: де пари найчастіше роблять помилку». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі