Ексклюзиви
пʼятниця, 16 вересня 2016 11:55

Зірка "Останнього москаля" обвінчалася в окупованому Криму

28-річна акторка і співачка Галина Безрук обвінчалася з російським актором Артемом Алексєєвим в Сімферополі. Фото з церкви чоловік опублікував на своїй сторінці в Instagram.

Автор: Instagram
 

"Теперь мы муж и жена перед Господом Богом!", - написав під знімком Артем.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Українка отримала найвищий бал в перший день "Нової хвилі"

Галина Безрук стала відома після участі у вокальному шоу "Голос країни". Потім знялася у серіалах "Слуга народу" та "Останній москаль". У 2014 році познайомилася з Алексєєвим на зйомках російської картини "Пока станица спит". 11 серпня пара одружилася.

Нещодавно Галина взяла участь у змаганні "Новая волна" в Сочі. Там зайняла друге місце. За участь у російському конкурсі Безрук розкритикували деякі шанувальники і назвали її зрадницею.

Автор: Instagram
 
Зараз ви читаєте новину «Зірка "Останнього москаля" обвінчалася в окупованому Криму». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 5298
Голосування Хто з українських зірок найчастіше оголюється на пікантних фото в соцмережах?
  • Настя Каменських
  • Софія Стужук
  • Леся Нікітюк
  • Анна Трінчер
  • Даша Астаф'єва
  • Злата Огнєвіч
  • Ваш варіант (напишіть у коментарях)
Переглянути