




Співачка Юля Барабанова заспівала нову пісню "Кохати так ніжно" на стадіоні "Арена-Львів" перед 40-тисячною аудиторією. Виступ транслювався на каналах по усьому світу. Вчора артистка презентувала кліп на цю пісню.
За музику та слова треку відповідав Дмитро Сисоєв, а режисером кліпу виступив Віктор Скуратовський, який встиг попрацювати з Ассією Ахат, Альошею, Ані Лорак, Другою Рікою.
Кліп знімали на пішохідній вулиці в Стамбулі - Істікляль. Головну роль у відео виконав Florian Boggia, топова модель та актор паризького агентства Major Paris Agency, обличчя Versace, Hugo Boss, Adidas. За стиль відповідала Аіша Мілевська.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Співачка Barabanova наслідує традиції Рікі Мартіна та Дуа Ліпи
"Це точно не любовна історія. Це нереальна історія про почуття, про фантазії, які інколи виникають в уявленні жінок. А ми вирішили показати усі ці мрії на екрані. Впевнений, дівчата точно зрозуміють, про що цей кліп", - поділився режисер Віктор Скуратовський.

"Кожен зі знімальних днів був для нас випробуванням, - розповіла Юля Барабанова. - У відвертому вбранні, під пекучим, холодним вітром, та +5 на градуснику ми проходили випробування на витривалість. Але результат абсолютно того вартий".
Останній сингл Юлії Барабанової Diva потрапив в Топ-40 кращих треків українських радіостанцій і зібрав понад 20 тис. у Shazam. Нещодавно Юлія стала талісманом українського футболу.
Коментарі