
Німецька VNG AG домоглася від "Газпрому" знижку на ціну на газ. За даними агентства "Інтерфакс", торік VNG купувала російський газ по $ 286 доларів за тисячу кубометрів, а тепер вона знизилася, хоча наскільки, не уточнюється.
Німеччина - найбільший експортний ринок "Газпрому" в Європі - 34 млрд куб. м газу в 2010 році, і, незважаючи на те що VNG є не найбільшим споживачем "Газпрому", монополія навіть намагалася раніше отримати над VNG контроль, пише "Комерсант Україна" в публікації "Газпром" знову поступився у Німеччині".
VNG - фактично монополіст на ринку Східної Німеччини, який володіє мережею газопроводів протяжністю близько 7 тис. км і пропускною здатністю 2,3 млрд куб. м газу на рік, а також чотирма ПСГ.
Однак частка "Газпрому" в VNG не перевищує сьогодні 10,5% акцій, 48% акцій - у німецького комунального холдингу EWE.
Те, що VNG домагалася від "Газпрому" зниження ціни на газ, не дивно, каже Віталій Крюков з "ІФД-Капіталу", "тому що цього вимагають абсолютно всі споживачі "Газпрому" в Європі".
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Азаров сподівається на удачу в перегворах з РФ і тарифи на газ поки не підвищуватиме
Всі вони не згодні з прив'язкою ціни газу до вартості нафти, нагадує аналітик, а також наполягають на введенні в контракти спотової складової, адже газ на спотовому ринку зараз коштує приблизно на $ 100 дешевше, ніж трубопровідний.
Основні клієнти "Газпрому" в Німеччині - E. ON Ruhrgas і Wingas - домоглися перегляду контрактів з "Газпромом" ще на початку 2010 року, спотова складова в їх контрактах - 16%.
Експерти вже неодноразово критикували "Газпром" за небажання йти на перегляд контрактних формул з клієнтами в Європі: виручка монополії на експорті зростає, але частка ринку в Європі падає.
Клієнти "Газпрому" або вже запускали арбітражні процедури через цінові суперечки, або загрожували "Газпрому" подібними розглядами.
Незважаючи на це, не тільки сам "Газпром", але й російська влада не раз заявляла, що відмовлятися від прив'язки вартості газу до нафтових котирувань не хоче.
Арбітражні розгляди "Газпром" не лякають - неофіційно в монополії завжди давали зрозуміти, що вони тривають іноді більше року, а рішення суду по конкретній справі ніколи не є прецедентом для аналогічних справ.
Коментарі
1Плохо,когда умирают молодые женщины...наша медицина дошла до ручки,смертность самая высокая в Европе
Вы заколебали уже. "Химиотерапи́я — лечение какого-либо инфекционного, паразитарного заболевания". А "Современные режимы химиотерапии туберкулеза легких" уже ищите в сети сами... Это вроде не так тяжело, не здесь печатать а в поисковнике. Уже больше 10 лет практикуют при туберкулезе. А все как попугаи со своим раком...
Я за що купив за те й продаю. Баришня майданила, була знана й любима інтернет-юзерами. Входила в групу піар підтримки піліції. Корисна людина була для ментури. Більш не знаю нічого.
Вот так проходили медицинскую комиссию при поступлении в полицию. Интересно, сколько она заплатила за это медикам? И здесь коррупция. Никто никого не проверяет!!! Просто надо заплатить. И почему столько внимания? Лучше бы ребятам из АТО уделяли больше внимания. Наша полиция- это та же милиция, Изменилась только форма, содержание осталось прежнее, тарифы тоже.
Внимательно читаем. Вникаем в ситуацию. Потом оставляем высер в комментариях. У тебя все наоборот.
А тобі кацапу не байдуже? Відома в інтернеті, в фейсбуку. Взагалі пишуть що захворіла на скоротечний туберкульоз, після того як під час затримання їй в обличчя плюнув підозрюваний. Ужос, бува і таке...
У неї був рак! І раком через плювання захворіти неможливо. І рак в неї був запущений і флюрографію вона не робила інакше вже було б видно. Більшість всього за взятку наша померла зробила медичні довідки і пішла до поліції.
Бльо, никогда бы не подумал что чтобы стать инспектором 5 роты 1 батальона надо давать взятку. Наверно такое сытное место и престижная профессия. Конкурс тоже наверное просто писдец какой... Все больные несут взятки чтобы попасть в полицию побыстрее. Особенно в это время.
А что так категорично? Ты по фото в интернете ставишь диагнозы? Или тебе кто-то прямо на дом папки с материалами приносит по любым вопросам и потому в курсе всего?
Воно,може й так. Але коли це при туберкульозі робили хіміотерапію? І навіщо? Швидше за все у неї було онкозахворювання,наявність якого про.бала медкомісія при прийнятті на службу. От і викручуються.як можуть...